Zaloguj się do konta

Wakacyjna wyprawa na Mazury - konkurs

Lubisz robić zdjęcia? Wędkujesz na Mazurach? Jeśli tak, to nasz, nowy konkurs jest właśnie dla Ciebie! Rozpoczynamy rywalizację o tytuł najlepszego zdjęcia z wędkowania na Mazurach. Sponsorem konkursu jest organizator plebiscytu Mazury Cud Natury. Na autorów najlepszych fotografii czekają atrakcyjne nagrody w postaci sprzętu wędkarskiego. Zapraszamy do zabawy!
To pierwszy, tego typu konkurs na wedkuje.pl. Zapraszamy w nim do udziału wszystkich tych, którzy mają już za sobą, bądź planują wakacyjną wyprawę na ryby na Mazury, bądź wyjeżdżają tam rekreacyjnie i posiadają zdjęcia z tego rodzaju podróży. Zgłoszone do konkursu zdjęcia należy dodać do wpisu w blogu opisującego wyprawę na Mazury (nie mniej niż 1500 znaków). Zdjęcie powinno być tak skadrowane, aby znalazł się na nim fragment zbiornika (na pierwszym planie, w tle). W tekście obowiązkowo należy podać nazwę jeziora oraz wkleić link do opisu tego łowiska z naszej bazy. W przypadku braku takiego opisu należy go dodać - jest to warunek zakwalifikowania do konkursu.
Zachęcamy do wyjazdów do Krainy Wielkich Jezior, tym bardziej, iż czasu na przygotowanie macie bardzo dużo – rywalizacja trwa do końca sierpnia. Z uwagi na długi czas trwania konkursu w przypadku dodania więcej niż jednego zdjęcia (relacji z wyprawy), należy je dodawać na bieżąco. Nie będzie uwzględniane więcej, niż jedno zgłoszenie z tą samą datą.

Przy okazji zachęcamy do udziału w głosowaniu na kliknij tutaj->Mazury Cud Natury<- kliknij tutaj, a tym samym zwiększenia szans na włączenie Mazur do listy nowych, 7 cudów natury!Nagrodami w konkursie są:

I miejsce - Kołowrotek Gravitex FD 254 firmy Robinson + wędka Robinson Carbo Mix Tele Spin + żyłka Robinson

Te bardzo trwałe wędziska, są efektem wieloletnich doświadczeń z kompozytami grafitowo-szklanymi. W celu stworzenia idealnego materiału do produkcji niedrogich wędzisk o wysokich parametrach użytkowych, wykorzystano zaawansowaną technologię pozwalającą w pełni wykorzystać różne własności żywicy, dwóch odmian włókna szklanego oraz grafitu.

II miejsce – Kołowrotek Gravitex FD 254 firmy Robinson + żyłka Robinson
Te bardzo trwałe wędziska, są efektem wieloletnich doświadczeń z kompozytami grafitowo-szklanymi. W celu stworzenia idealnego materiału do produkcji niedrogich wędzisk o wysokich parametrach użytkowych, wykorzystano zaawansowaną technologię pozwalającą w pełni wykorzystać różne własności żywicy, dwóch odmian włókna szklanego oraz grafitu.


IV miejsce – gadżety wedkuje.pl + żyłka RobinsonRegulamin konkursu:
1. Wpisy w kategorii: moja, wakacyjna wyprawa na Mazury, przyjmujemy od dziś do 31 sierpnia br.
2. Tryb wysyłania zgłoszeń na konkurs:
2.1. Zakładamy bloga na wedkuje.pl
2.2. Dodajemy nowy wpis opisujący wędkowanie na Mazurach, bądź prezentujący Mazury od czysto rekreacyjnej strony. Do newsa dołączamy zgłaszane do konkursu zdjęcie zawierające przynajmniej fragment wody (łowiska) oraz link do opisu danego łowiska dostępnego z bazy wedkuje.pl.
2.3. Po dodaniu wpisu (wraz ze zgłoszonym zdjęciem) kopiujemy adres zgłaszanego zdjęcia i wstawiamy w treść wiadomości PRIV wysyłanej do redakcji. Zgłoszenie musi dotyczyć jednego zdjęcia.
UWAGA! Zdjęcia wykonane w pomieszczeniach, itd. bez widocznego choć fragmentu zbiornika nie będą uwzględniane w konkursie!
2.4. Aby wysłać wiadomość PRIV do redakcji wystarczy wejść na blog: redakcja.wedkuje.pl, a następnie kliknąć na guzik: napisz do mnie. W treści należy wkleić link do zdjęcia, podać nazwę jeziora oraz jeśli to możliwe dodać link do opisu tego łowiska dostępnego na wedkuje.pl.
3. Materiały zgłaszane w trybie innym, niż w pkt. 2 nie będą uwzględniane.
4. Jeden uczestnik ma prawo do zgłoszenia kilku zdjęć w konkursie, ale pod warunkiem, że każde dotyczy innego akwenu oraz, że jest wstawione do innej relacji. To oznacza, że aby zgłosić więcej, niż jedno zdjęcie należy dodać więcej relacji.
5. Uczestnik nie może dodać więcej, niż jednego opisu oraz zdjęcia w ciągu jednego dnia (jednej daty).
6. W konkursie mogą uczestniczyć zarówno zdjęcia wędkowania na Mazurach zrobione kilka lat temu, jak i fotki wykonane podczas tegorocznych wakacji.
7. Wyboru najlepszych zdjęć dokona Jury wedkuje.pl w składzie redakcja wedkuje.pl oraz przedstawiciel sponsora.
8. Ogłoszenie wyników nastąpi 5 września.


Zapraszamy do zabawy!


Zgłoszone zdjęcia:
Opis 1
Opis 2
Opis 3

Opinie (9)

Artur z Ketrzyna

mieszkam na mazurach i często jestem na rybkach sam lub z rodziną. Postaram się coś sklecić, a nuż uda się coś wygrać. I napewno namówię do udziału moje dzieciaki. [2011-06-02 18:44]

fp5

nawet fajny ale nie moje strony przecierz mieszkam na mazowszu [2011-06-05 18:27]

Wedkoholik88

fajne nagrody ale niestety już dalej do mazur nie mogłem mieć

z dolnego śląska jestem ;p

[2011-06-09 22:30]

Ritter

Heh mamy zaplanowany 1 w życiu wypad na Mazury nad jeziorko na rybki :-) Wracam 28.08 moze uda sie cos sklecic :-) [2011-06-10 10:38]

BarthezW

a czy na warmii tez zdjecia beda uwzgledniane??? [2011-06-10 13:27]

mar83

Podajcie namiary na tą dziewczynę ze zdjęcia, pojadę na Mazury może nie tylko na ryby,ale na wszystkie zdjęcia proszę nie liczyć. [2011-06-14 22:39]

pawel75

Fajna sprawa, szkoda tylko, że obejmuje tylko mazury. Byłem tam tylko raz w życiu, przepięknie, ale w tym roku mi to niestety nie grozi. W każdym razie powodzenia dla wszystkich, którzy biorą udział w tym konkursie ! [2011-06-19 19:23]

anatolo

no ja też mieszkam na mazurach i chyba się zgłoszę bardzo ciekawe konkurs .... [2011-06-26 14:33]

Wedkarz87

szkoda ze nie na kaszubach :) [2011-06-28 19:03]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej