Wakacyjne nowości - telewizja Taaaka Ryba

/ 1 komentarzy

Wszystkich sympatyków TAAAKIEJ RYBY zapraszamy na wakacyjne nowości filmowe do Internetowej Telewizji TAAAKA RYBA!

Sezon wędkarski i urlopowy w pełni, w związku z tym koniecznie należy zapoznać się z naszymi sekretami wędkarskimi ułatawiającymi przechytrzenie ryb. Z myślą o wędkarzach spławikowych i gruntowych przygotowaliśmy film TROFEUM NAD WODĄ , poświęcony rewelacyjnym zanętom na ryby spokojnego żeru. Dla szukających funkcjonalnego wyposażenia na urządzenie biwaku nad ulubionym łowiskiem, szczególnie polecamy film AKCESORIA M ELEKTROSTATYK.

Kolejny hit dotyczy nowości karpiowych na letnie zasiadki, przygotowanych głównie z myślą o wędkarzach marzących i śniących o rekordowych okazach. Zapraszamy również na reminiscencje filmowe poświęcone holom ryb z czterech pierwszych polsatowskich odcinków TAAAKIEJ RYBY, a są wśród nich olbrzymie jesiotry białe, jesienne szczupaki i rekordowe seje (czarniaki)! Już wkrótce wystartuje w Internetowej Telewizji TAAAKA RYBA kolejny nowy kanał, a będzie nim FILMOWA SZKOŁA WĘDKOWANIA. Zapraszamy na wielką ucztę filmową...

 


4.6
Oceń
(27 głosów)

 

Wakacyjne nowości - telewizja Taaaka Ryba - opinie i komentarze

ricardoricardo
0
Po przeczytaniu tego artykółu jestem zachwycony tym że można będzie obejżeć nowe odcinki.Oby było ich coraz więcej no i w miarę o dostępnej porze aby mogła je obejrzeć nasza młodzież która zaczyna przygodę z wędką.Program jest super ale zbyt krótki, myślę że więcej powinno być relacji z naszych wód (rzek i jezior) a nie z zagranicy,my mamy także piękną przyrodę.Pozdrawiam brać wędkarską. (2009-07-12 16:11)

skomentuj ten artykuł