Walne posiedzenie sprawozdawcze 18.12.22.


W dniu 18 grudnia 2022 odbyło się walne posiedzenie sprawozdawcze koła nr 21. Frekwencja na zebraniu wyniosła 14 członków koła. Zebranie odbyło się w Urzędzie Gminy Rogów dzięki uprzejmości pana wójta Daniela Kołady za co wyrażamy serdeczne podziękowania oraz za zaszczycenie nas swoją obecnością.
Naszym gościem był również prezes zarządu okręgu Skierniewice – Andrzej Bednarek.
Zebranie przebiegało sprawnie, zostały omówione sprawy którymi zajmował się zarząd koła nr 21. Przedstawiono sprawozdanie zarządu koła, sprawozdanie finansowe. Był czas na odznaczenia zasłużonych dla naszego koła członków oraz sprawy związane ze sportem wędkarskim w roku 2022, wraz z najprzyjemniejszą częścią czyli ogłoszeniem zwycięzców cyklu Grand Prix koła w roku 2022.
Zwycięzcą cyklu został Michał Krysiak, drugie miejsce zajął Adam Biernat a trzeci uplasował się Michał Sawicki.
Dzięki wysiłkom Przemysława Benduskiego udało się ufundować zwycięzcom okazałe puchary pamiątkowe oraz nagrody.
Końcowa cześć zebrania była sesją pytań od zebranych do prezesa koła oraz prezesa okręgu.
Dziękujemy przybyłym wędkarzom na posiedzenie prezesowi okręgu za udział w naszym zebraniu oraz panu wójtowi za uczestnictwo oraz udostępnienie budynku na nasze zebranie a także Przemkowi za zaangażowanie w organizację cyklu Grand Prix. No i oczywiście wielkie gratulacje dla zwycięzców cyklu Grand Prix, a wszystkich pozostałych wędkarzy naszego koła zachęcamy do uczestnictwa w zebraniach i zaangażowanie się w życie naszego koła.

 


4.2
Oceń
(6 głosów)

 

Walne posiedzenie sprawozdawcze 18.12.22. - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł