Walne w PZW Pruszków

/ 1 komentarzy

Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze za 2013 r. koła PZW Pruszków, odbyło się 9.02. 2014.
Była śliczna, słoneczna pogoda i bardzo ciepło. Może, więc dlatego na zebraniu, zjawiła się niezbyt liczna grupa wędkarzy z grona ponad 1300 członków. Ale może właśnie dzięki temu, ta nieliczna grupa po wysłuchaniu sprawozdania z działalności za 2013 rok, mogła otwarcie zgłaszać swoje wnioski i dyskutować na temat prezentowanego materiału. Zebrani dokonali pozytywnej oceny sprawozdania i po dyskusji zatwierdzili budżet na 2014 rok.
Dyskutującym, nasunął się wniosek do Zarządu, o powtórne przeanalizowanie i wygospodarowanie dodatkowej kwoty z budżetu, na jakże ważny statutowy obowiązek, tj. dbałość o dorybianie. Zarząd po wysłuchaniu dyskusji, propozycję Zebranych, przyjął do realizacji.
Inne podnoszone w dyskusji tematy to między innymi; brak parkingu i zamulanie się Zalewu w Komorowie. Stosowne wystąpienia o parking zdeklarował Zarząd, natomiast brak uregulowań własnościowych uniemożliwia podjęcie jakichkolwiek działań w kierunku pogłębienia Zalewu.
Niewątpliwie, na pozytywną ocenę pracy Zarządu miał również doskonały wynik sportowy, jaki osiągnęli członkowie Koła PZW Pruszków w 2013 r. Dzisiaj trzon kadry Okręgu Mazowieckiego to właśnie wędkarze PZW Pruszków. Dodam tylko, że w tym roku, w mistrzostwach o GRAND –PRIX Polski w wędkarstwie podlodowym, nasi wędkarze zarówno indywidualnie jak i drużynowo zajęli czołowe pozycje.
Gratuluję i pozdrawiam.

 


5
Oceń
(7 głosów)

 

Walne w PZW Pruszków - opinie i komentarze

amur24amur24
0
witam może w tym roku dowiemy się szczęśliwie o zarybieniu zbiornika komorów i obowiązkowo zamknie się go po zarybienia na mieśiąc zero wędkowania panowie dajmy szanse rybie (2014-10-21 19:30)

skomentuj ten artykuł