Walne Zebranie Członków Koła za rok 2018

/ 6 zdjęć


W dniu 13.01.2019r odbyło się w naszym Kole Walne Zebranie Członków Koła PZW nr45 Kolejarz w Stargardzie. Zebranie otworzył Prezes Koła kol. Zbigniew Antoń witając przybyłych gości w tym Prezesa Zarządu Okręgu Szczecińskiego PZW kol. Grzegorza Rogalewicza oraz gości i przybyłych członków Koła. Zebranie odbyło się w bardzo sympatycznej atmosferze, w gronie wędkarzy, wędkarek oraz najmłodszych adeptów wędkarskiej pasjiaktywnie uczestniczących w życiu naszego Koła. Było to zebranie, na którym można było porozmawiać przy kawce i poczęstunku nie tylko o tym, co było w roku 2018 ale przede   wszystkim o tym co przed nami w 2019 roku. Prezes Zarządu Okręgu Szczecińskiego PZW przedstawił sytuację w naszym Okręgu oraz zadania, jakie zostały zrealizowane jak również plany na przyszłość stojące przed Okręgiem. Były również informacje o zarybieniach naszych wód oraz plany Zarządu Koła oraz plan zawodów na kolejny rok. Nie mgło obyć się oczywiście bez wyróżnień, które wręczali Prezes Koła wraz z Prezesem Zarządu Okręgu a wyróżnili zasłużonych członków Koła:        

Odznaką Wzorowy Młody Wędkarz wyróżniono kol. Patryka Dalke;

Medalem za Zasługi dla Rozwoju Wędkarstwa wyróżniono: kol. Ewę Bagińską, kol. Arkadiusza Mitręgę kol. Zdzisława Michalskiego, kol. Marka Łobasza, kol. Daniela Wiśniewskiego;

Prezes Koła wraz z V-ce Prezesem d.s Sportowych wręczyli puchary oraz dyplomy oraz drobne upominki dla zwycięzców klasyfikacji Wędkarza Roku 2018 w poszczególnych kategoriach: 

Juniorzy

1.   Chawryło Michał

2.   Dalke Patryk

3.   Kuśmirek Gracjan

4.   Krus Dariusz

5.   Pieszko Róża

6.   Dziedzic Sebastian

Kobiety

1.   Markanicz Jagoda

2.   Kacprzak Monika

3.   Kalinowska Teresa

4.   Winkiel Danuta

5.   Bagińska Ewa

Seniorzy

1.   Szyłobryt Marcin

2.   Michalski Grzegorz

3.   Walczak Jarosław

4.   Mitręga Arkadiusz

5.   Łobasz Marek

6.   Matyjaszczyk Ryszard  

Po wyróżnieniach Zarząd Koła w osobach Prezesa Koła oraz Skarbnika, Sekretarza, Gospodarza Koła i Wice Prezesa d.s. Organizacyjnych Koła wraz z Prezesem Zarządu Okręgu uroczyście pożegnali odchodzącego ze stanowiska Wice Prezesa d.s. Sportowych oraz z Zarządu Koła kol. Mieczysława Żywickiego wręczając drobne upominki i dziękując za 25 lenią pełną zaangażowania pracę w zarządzie Koła.

Wszystkim obecnym serdecznie dziękujemy, że byliście i aktywnie uczestniczyliście w zebraniu i jednocześnie zapraszamy na nasze kolejne wydarzenia, bo bez Was nasza praca w Zarządzie Koła byłaby bezcelowa.

Wszystkie zdjęcia z zebrania zobaczycie pod linkiem: https://drive.google.com/drive/folders/1I4RGuFXtHlvhG7jNPVTjfDZ2TTZNWEeF?usp=sharing


 


 

 


0
Oceń
(0 głosów)

 

Walne Zebranie Członków Koła za rok 2018 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł