Walne zebranie sprawozdawcze koła PZW nr.76 w Cekcynie

/ 1 komentarzy / 20 zdjęć


Dnia 10.02.2019r. spotkaliśmy się w restauracji „Cis” w Cekcynie o godz.11:00 na zebraniu sprawozdawczym. Z powodu braku kworum nie udało się otworzyć zebrania w pierwszym terminie, zebranie rozpoczęto w drugim terminie o godz. 11:15. W zebraniu uczestniczyło zaledwie trzydziestu członków naszego koła na stan koła 94 członków. Na wstępie prezes kol. Kazimierz Banach przywitał przybyłych wędkarzy oraz przedstawiciela okręgu PZW w Bydgoszczy  kol. Sławomira Krysia. Następnie minutą ciszy uczciliśmy pamięć naszych zmarłych kolegów: Jana Galińskiego i Huberta Hoppe. Początek zebrania to wybór przewodniczącego którym został  kol. Mirosław Smoleń i na sekretarza wybrano kol. Andrzeja Drewczyńskiego. Po odczytaniu protokołu i sprawozdań doszliśmy do wręczania nagród. Kol. Henryk Gumiński otrzymał statuetkę w postaci wielkiej ryby dla zasłużonego założyciela z okazji 45-lecia kola nr.76 w Cekcynie. Kol. Mirosław Smoleń został odznaczony „Złotą Odznaką  PZW za zasługi dla Wędkarstwa Polskiego”, kol. Wiesław Pawlak został odznaczony „Srebrną Odznaką PZW za zasługi dla Wędkarstwa Polskiego”, a kol. Jan Glazik otrzymał Medal „Za zasługi w Rozwoju Wędkarstwa”.
Ponadto przedstawiono program rozgrywanych zawodów, wydatków i kosztów jakie poniesiemy w  roku 2019. Rozmawiano między innymi o pseudo wędkarzach którzy zostawiają po sobie spore ilości śmieci, jak to co niektórym ciężko zabrać np. puszkę po kukurydzy. Koledzy wędkarze dbajmy o nasze środowisko, przecież to nasze wspólne dobro. Na koniec jeszcze życzenia od prezesa dla całej braci wędkarskiej i na tym zebranie zostało zakończone.

 


5
Oceń
(3 głosów)

 

Walne zebranie sprawozdawcze koła PZW nr.76 w Cekcynie - opinie i komentarze

janglazik1947janglazik1947
0
Szkoda że tak mało wedkarzy udziela się na zebraniach. Później pretensje , że coś nie tak zrobiono. Przecież po to są te zebrania , by właśnie tu wylewać swe żale. (2019-02-16 17:20)

skomentuj ten artykuł