Walne Zebranie Sprawozdawcze koła nr 171 Wydra Bolewice 2020

/ 6 zdjęć


ÂÂW dniu 25 stycznia 2020r. na sali wiejskiej w Bolewicach odbyło się zebranie sprawozdawcze koła nr 171 WYDRA z Bolewic. Uczestniczyło w nim 11 członków naszego koła, w tym przedstawiciel Zarządu Okręgu PZW w Poznaniu a zarazem opiekun naszego koła Zbigniew Baranowski.
Na zebraniu wszystkich przybyłych przywitał Prezes Koła Piotr Rutkiewicz, a następnie udzielił głosu Przewodniczącemu zebrania którym został Tomasz Witucki. W trakcie zebrania wybrano także sekretarza – Adama łodygę, oraz komisje: mandatową i skrutacyjną.
Następnie sprawozdania z rocznej działalności wygłosili: Prezes Piotr Rutkiewicz, Skarbnik Koła Tomasz Witucki, Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Józef Szukała, a także delegat do Sądu Koleżeńskiego przy Kole we Lwówku Wlkp – Włodzimierz Włodarczak.
Wszystkie sprawozdania w wyniku głosowania zostały przyjęte jednogłośnie.
W wolnych wnioskach głos zabrał także przedstawiciel Zarządu Okręgu PZW w Poznaniu a zarazem opiekun naszego koła Zbigniew Baranowski, który poruszył m. in kwestie zachowania czystości na łowiskach, podpisanych porozumieniach z innymi okręgami czy tez ocenie kół.
Skarbnik Koła przedstawił następnie preliminarz budżetowy na rok 2020 oraz poinformował o wysokości składek na rok bieżący. W głosowaniu jawnym także jednogłośnie został on zatwierdzony przez osoby biorące udział w zebraniu.
Na zakończenie spotkania Prezes Koła podziękował wszystkim za przybycie i udział, a także zaprosił na najbliższe zawody.

ÂÂ

 


4.6
Oceń
(8 głosów)

 

Walne Zebranie Sprawozdawcze koła nr 171 Wydra Bolewice 2020 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł