Walne zebranie sprawozdawcze koła Sira Sieradz 11.01.14


11.01.2014 w internacie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr w Sieradzu, odbyło się walne zebranie sprawozdawcze koła PZW nr 10 "SIRA" Sieradz. Drugie co do wielkości koło w Sieradzu, liczyło w 2014 roku 364 członków. Po powitaniu i uczczeniu minutą ciszy zmarłych kolegów wędkarzy, prezes koła Józef Szwed rozpoczął zebranie. Do prezydium wybrani zostali kol. Sebastian Rybiński-przewodniczący, kol. Teodor Wypychowski, kol. Grzegorz Pawelec, kol. Krzysztof Ablewski-sekretarz oraz zaproszony przedstawiciel Zarządu Okręgu Sieradz-pan Ryszard Kałuziak.
Wybrano komisję Uchwał i Wniosków w składzie kol. Grzegorz Pawelec-przewodniczący, kol. Antoni Majewski i kol. Robert Podsiadły.
Sprawozdanie z działalności koła "Sira" Sieradz za 2014 rok odczytał Prezes Józef Szwed, następnie sprawozdanie z dzialalności komisji rewizyjnej odczytał kol. Michał Kaczmarek. Natomiast rzecznik do spraw dyscyplinarnych poinformował, że w 2014 roku nie było prowadzone żadne postępowanie.
Następnie wywiązała się dyskusja na tematy ważne zarówno dla koła jak i dla okręgu. Na większość pytań odpowiadał zaproszony delegat z ramienia Zarządu Okręgu pan Ryszard Kałuziak.
Kolejnym punktem obrad, były podziękowania dla państwa Wiesławy i Wiesława Błaszczyk oraz kol. Marka Sałaty (zaprzyjaźnione koło Sieradz-Miasto) za pomoc przy organizacji zawodów, złożone na ręce pana Ryszarda Kałuziaka.
Wręczono nagrody w klasyfikacji "Wędkarz Roku 2014", którym w kategorii seniorów został Prezes Józef Szwed, natomiast w kategorii juniorów kol. Michał Podsiadły. Wręczono dwie srebrne odznaki PZW za za zasługi dla wędkarstwa polskiego kolegom Wojciechowi Michalakowi i Józefowi Szwedowi. Oraz trzy odznaki za zasługi w rozwoju wędkarstwa kolegom: Sebastianowi Rybińskiemu, Robertowi Balcerzakowi i Krzysztofowi Ablewskiemu.
W końcowym wystąpieniu prezes Józef Szwed przypomniał, że w tym roku koło PZW nr 10 "SIRA" Sieradz obchodzi jubileusz 40-lecia. Będzie to wiązało się z organizacją dodatkowych zawodów wędkarskich zaplanowanych na 12.07.2015 roku. Serdecznie zapraszamy.

 


5
Oceń
(2 głosów)

 

Walne zebranie sprawozdawcze koła Sira Sieradz 11.01.14 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł