Walne Zebranie Sprawozdawcze- Wyborcze członków Koła z Bolewic

/ 7 zdjęć


W sobotę 18.02.2017r. na Sali Wiejskiej w Bolewicach odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze członków koła Wydra z Bolewic. Na spotkanie przybył także opiekun koła z ramienia Zarządu PZW z Poznania Pan Zbigniew Baranowski. Wg listy obecności z godziny 18.00 na zebranie przybyło 18 członków koła Wydra i kilku sympatyków  wędkarstwa. Nie zanotowano quorum, dlatego spotkanie przesunięto na drugi termin na godzinę 18.15. W  drugim terminie zebranie rozpoczął i przedstawił plan spotkania Prezes koła Marek Wira. Na przewodniczącego zebrania koledzy wędkarze wybrali Tomasza Wituckiego, na sekretarza zaś kolegę Adama Łodygę.

Zgodnie z harmonogramem swoje sprawozdania z prac w kole przedstawili prezes koła i skarbnik omawiający sprawy finansowe, a także przedstawiciel komisji rewizyjnej, który omówił prace komisji z minionego roku.

Po wygłoszeniu sprawozdań doszło do głosowania nad wotem zaufania dla całego zarządu, które zostało zaakceptowane jednogłośnie.
W związku z tym, że tegoroczne zebranie było także zebraniem wyborczym, doszło do głosowania w wyniku którego został wybrany nowy zarząd.

I tak nowym prezesem koła został dotychczasowy vice prezes koła Piotr Rutkiewicz, a do zarządu wybrani zostali: Tomasz Witucki, Zenon Osiński, Adam Łodyga  i Zygmunt Smolak.

W ciągu tygodnia od zebrania nowo wybrany zarząd spotkał się w swoim gronie by podzielić między siebie poszczególne funkcje i tak: vice prezesem koła został Zenon Osiński, skarbnikiem pozostał Tomasz Witucki, sekretarzem Adam Łodyga a członkiem zarządy pozostał Zygmunt Smolak.

Na zakończenie Walnego Zebrania Sprawozdawczo- Wyborczego doszło do miłego uhonorowania dwóch członków naszego koła, którzy wiele wysiłku wkładali w prace na rzecz koła i organizację wszelkich imprez. Z rąk ustępującego prezesa statuetki za współpracę odebrali koledzy Zenon Osiński i Włodzimierz Włodarczak.

 


5
Oceń
(1 głosów)

 

Walne Zebranie Sprawozdawcze- Wyborcze członków Koła z Bolewic - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł