Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze.

/ 6 zdjęć


W dniu 13 marca 2009 r. w kole Nr. 35 "Pstrąg" w Wilkowie, odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze za okres 2005 - 2009 r. W zgromadzeniu z ramienia Okręgu PZW Legnica, uczestniczył Przewodniczący Okręgowej Komisji Zagospodarowania Wód kol. Czesław IWAN. Sprawozdanie z działalności Zarządu za minioną kadencje zreferował prezes koła kol. Zenon Wojdyno. Data Walnego Zebrania zbiegła się z 30 - tą rocznicą powołania koła "Pstrąg", w związku z czym ,ustępujący prezes, wyróżnił okolicznościowym dyplomem, obecnego na zebraniu kol. Jerzego Surowieckiego - założyciela naszego koła / było to w marcu 1979 r. / Pamiątkowymi dyplomami wyróżniono też kol. Czesława Iwan - za opiekę nad naszym kołem oraz współpracę na linii Okręg Legnica - Koło "Pstrąg" Wilków, kol.kol. Rafała Pilszka i Eugeniusza Szewczyka - za wyniki sportowe i godne reprezentowanie naszego koła na szczeblu Okręgu Legnica / II i III miejsce w Grand Prix w 2008 r. w wędkarstwie muchowym /. Po sprawozdaniach z działalności Komisji Rewizyjnej, Sądu Koleżeńskiego i Skarbnika Koła, na wniosek Komisji Wyborczej, w jawnym głosowaniu udzielono absolutorium ustępującemu Zarządowi. Przewodniczący Komisji Wyborczej podał kandydaturę kol. Zenona Wojdyno na Prezesa Koła "Pstrąg" na kadencje 2009-2012 r, zebrani przy jednym głosie wstrzymującym się wybrali wskazanego na Prezesa. Po zgłoszeniu kandydatur do Zarządu na następną kadencje wytypowani podczas wewnętrznej narady ustalili skład Zarządu:

Prezes Koła - Zenon Wojdyno

V-ce Prezes - Bolesław Kozłowski
Skarbnik - Mieczysław Wijatkowski
Sekretarz - Stanisław Dyda
Członkowie Zarządu: Rafał Pilszek i Eugeniusz Szewczyk

Komisja Rewizyjna:
Przewodniczący - Roman Rakoczy
Członkowie - Szuba Krzysztof i Janusz Kłos

Sąd Koleżeński:
Przewodniczący - Henryk Rokitowski
Członkowie: Stanisław Szumilas i Zygmunt Handrysiak

Po ukonstytuoawaniu się nowego Zarządu, Prezes Z. Wojdyno przedstawił zebranym swoją wizje i plan pracy koła na przyszłą kadencje wyznaczając poszczególnym funkcyjnym osobom zadania do realizacji. Skarbnik koła zapoznał uczestników o planowanym budżecie na 2009 r.
Po zamknięciu wszystkich spraw formalnych przystąpiono do dyskusji na temat działalności koła, uwag poszczególnych wędkarzy oraz spraw związanych z wędkarstwem.

Notował i sporządził : Stanisław Dyda.

 


3.8
Oceń
(5 głosów)

 

Dokumenty (1)

  • - Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze. - 136 kbWalne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze. - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł

Zobacz podobne wpisy