Walne Zebranie Koła

/ 2 komentarzy

Dzień 19 marca 2016 roku, to kolejna historyczna data dla naszego nowo powstałego kola. W tym terminie odbyło się pierwsze Zwyczajne Walne Zgromadzenie Koła. Frekwencja dopisała, na obrady przybyło 36-ciu  naszych członków. Biorąc pod uwagę jeszcze niewielką ilość naszej "społeczności koła" w zaledwie czteromiesięcznym okresie jego funkcjonowania, jest to bardzo dobry wynik, bo stanowi prawie 50% całkowitej obecnie liczby członków, na którą składają się: inicjatorzy utworzenia koła, uczestnicy zebrania założycielskiego którzy nie byli inicjatorami oraz Koleżanki i Koledzy, którzy już oficjalnie wstąpili w nasze "szeregi" wnosząc składki na 2016 rok, a nie byli na żadnej z wcześniejszych list. Nie zawiedli nas również goście, co nas bardzo cieszy. Przybyli na nasze zgromadzenie włodarze gmin Ropa i Uście Gorlickie na których terenie zlokalizowany jest zbiornik "Klimkówka", przedstawiciele Zarządu Okręgu PZW w Nowym Sączu oraz przedstawiciele Rady Porozumienia Kół Jasło-Biecz-Gorlice, którego od grudnia ubiegłego roku nasze koło jest członkiem. Obrady przebiegły bardzo sprawnie pod względem organizacyjnym i merytorycznym w miłej, koleżeńskiej atmosferze, a w związku z przypadającym w terminie zebrania "Dniem Wędkarza" oraz okresem zbliżających się Świąt Wielkanocnych, nie zabrakło też życzeń. Zarząd koła składa serdeczne podziękowanie Koleżankom i Kolegom oraz Gościom za przybycie i udział w zebraniu.

Galeria (kliknij w zdjęcie) Galeria zdjęć

 


1
Oceń
(1 głosów)

 Walne Zebranie Koła - opinie i komentarze

bostanbostan
+2
Szacunek dla władz koła i jego Prezesa, za zorganizowanie rzeczowego i bardzo przydatnego dla wędkarzy spotkania. Padały wnioski i ciekawe propozycje. Byli wpływowi goście z pięknymi deklaracjami, mającymi pomóc w rozwoju naszego koła. Trzymajmy ich za słowo, bo pamięć jest ulotna. Dbajmy o nasze piękne środowisko i akweny, bo one dają nam najwięcej satysfakcji. Szkoda, że nie było przedstawicieli Policji, WOPR, społecznej straży wędkarskiej. Myślę, że mielibyśmy im wiele dopowiedzenia. Widzimy od czerwca do września, jak pilnie "kontrolują" nasze wody, wyczyniając balety na skuterach przed naszymi spławikami, przewożąc piskliwe koleżanki bez kapoków, wożąc łodziami np. weselników na sesje zdjęciowe itp. Bądźmy jednak optymistami. Połamania kija. (2016-04-04 20:50)
zdzislawzdzislaw
+2
Komendant Społecznej Straży Rybackiej był zaproszony, ale niestety nie mógł przybyć z ważnych powodów rodzinnych (poinformował nas o tym w dniu zebrania i przeprosił za niemożność przybycia). Jeśli chodzi o obecność przedstawiciela Policji i WOPR to słuszna uwaga, w przyszłości będziemy starali się ich doprosić i myślę, że jeszcze będzie okazja powrotu do tego tematu. W tym roku baliśmy się trochę o frekwencję, bo wiadomo jaki ogólnie procent wędkarzy uczestniczy w zebraniach, ale z przyjemnością muszę stwierdzić, że te obawy okazały się bezpodstawne i oby tak dalej. Na dzień dzisiejszy mamy już 66 członków którzy opłacili składki, a wiemy, że to na pewno jeszcze nie wszyscy. Szkoda, że nie dotarł do nas Kierownik Zapory, który powiedziałby coś dokładniej na temat tak dużych wahań poziomu wody w zbiorniku w ciągu roku, bo nie dla wszystkich jest to do końca zrozumiałe. Pozdrowienia dla wszystkich naszych Koleżanek i Kolegów. Do zobaczenia nad wodą. (2016-04-07 11:18)

skomentuj ten artykuł