Walne zebranie w naszym kole


Dzisiejsze walne zebranie było szalenie istotne,ponieważ kończyła się kadencja poprzedniego zarządu. Tak więc był to czas rozliczeń i wyborów nowych władz. Dzięki uprzejmości OSP Babimost zebranie odbyło się w budynku straży pożarnej- za co ogromnie dziękujemy. Po przedstawieniu sprawozdania z działalności walne zgromadzenie jednogłośnie udzieliło absolutorium ustępującemu zarządowi z prezesem Henrykiem Strzempkiem na czele. Następnie po dyskusjach,dekoracjach i oczywiście pr zerwie obiadowej nastąpiło zgłaszanie kandydatur i wybory nowego zarządu na najbliższe lata. W wyniku tychże wyborów nowy zarząd wygląda następująco:
Henryk Strzempek-prezes
Adam Piosik- zastępca
Piotr Kubik-skarbnik
Krzysztof Piosik-sekretarz
Jacek Berliński-gospodarz
Andrzej Konieczek-kronikarz
Marek Chwiałkowski-członek
Józef Urban-członek
Marek Urban-członek.
Historyczna zmiana nastąpiła na stanowisku skarbnika. Piotr zastąpił Józefa Głowackiego,który tę funkcję sprawował przez ponad 30 lat!!! Józefowi za to co robił należą się ogromne podziękowania i szacunek. Jest ON członkiem honorowym naszego zarządu.
Ustalono dziś plan pracy na najbliższy rok. Zatwierdzono kalendarz imprez,który pojawi się na stronie w osobnym poście. Zatwierdzono kilka uchwał,które prezes przedstawi na zjeździe okręgowym. Jeśli chodzi o cele- na pewno trzeba zachęcić młodzież do wstępowania do koła-miejmy nadzieje,że działania nowego zarządu i magia Facebooka to zmienią.
Tak wiec zaczynamy nowy rozdział i nowy sezon:)

Jest to też pierwszy-historyczny wpis na stronie koła:)

 


5
Oceń
(5 głosów)

 

Walne zebranie w naszym kole - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł