Walne Zgromadzenie członków koła 06.10.21.


BARDZO WAŻNE!!!
W dniu 1 września 2021 r. odbyło się posiedzenie Zarządu Koła. Podjęto następujące decyzje:

  • Zaplanowane na dzień 04.09.2021 r. zawody o przechodni Puchar im. płka Walentego Dacewicza odbędą się dnia 11 września 2021 r.. Zbiórka o godz. 8.00 na łowisku LIN MZW w Gdowie. Startują spławikowcy i feederowcy. Łowimy na jedną, najlepiej zaczarowaną wędkę. Będzie prowadzona jedna lista startowa. Ryby po zważeniu wracają do wody. Zarząd zaprasza wszystkich spławikowców i feederowców z Koła.
  • W dniu 06.10.2021 r. odbędzie się w siedzibie Koła przy ul. Zyblikiewicza 1 Walne Zgromadzenie Członków Koła. Pierwszy termin zebrania wyznaczono na godz. 17.00, a drugi termin na godz. 17.30. Kończy się kadencja obecnych władz Koła i trzeba wybrać nowe. Musimy też podsumować mijające dwa lata działania w warunkach pandemii, odpowiedzieć na pytanie czy udzielamy Zarządowi absolutorium i wytyczyć kierunki działania na kolejną kadencję. Wybieramy Prezesa Koła i w oddzielnym głosowaniu Zarząd Koła. Wybieramy też Komisję Rewizyjną Koła, przedstawiciela Koła do Międzykołowego Sądu Koleżeńskiego, delegata na Okręgowy Zjazd Delegatów i zastępcę Delegata na Okręgowy Zjazd Delegatów. W Zarządzie Koła chcielibyśmy mieć osoby odpowiedzialne, oddzielnie za pracę sekcji spławikowej i feederowej , za prace sekcji spinningowej i za prace sekcji muchowej.Chcemy tez wyboru koordynującego pracę sekcji Wiceprezesa do spraw Sportu i Komendanta Społecznej Straży Rybackiej.
Łącznie wybrać musimy 13 działaczy, a właściwie 14, bo nowy Zarząd wybierze jeszcze Rzecznika Dyscyplinarnego Koła. Do osiągnięcia tego celu potrzebne są w zasadzie trzyosobowe Komisje: Wyborcza, Skrutacyjnaoraz Uchwał i Wniosków. Dlatego pożądane jest, żeby w zebraniu sprawozdawczowyborczym wzięły udział co najmniej 23 osoby. Zarząd Koła zaprasza wszystkich członków Koła na Walne Zgromadzenie Członków Koła, które odbędzie się, jak wspomniano wyżej, w dniu 6 października 2021 r. od godz. 17.00 w siedzibie Koła.
 

 


3.4
Oceń
(5 głosów)

 

Walne Zgromadzenie członków koła 06.10.21. - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł