Walne Zgromadzenie Koła PZW Miasto Ketrzyn 2014.

/ 4 komentarzy

Walne Zgromadzenie Koła PZW Miasto Ketrzyn 2014.

Zawiadomienie.

Zarząd Koła Polskiego Związku Wędkarskiego Koła Miasto w Ketrzynie zwołuje sprawozdawcze walne zgromadzenie członków Koła PZW. Które odbędzie się 14.12.2014r. Sali obradowej, przy ul. Miejskiej 7/6 w Kętrzynie (biuro koła).

Zarząd koła PZW uprzejmie prosi wszystkich Kolegów o udział w obradach Walnego Zgromadzenia. Gdyż liczy na wasze opinie i spostrzeżenia, oraz propozycje.

Artur Sadłowski członek zarządu Koła PZW.* Wszystkich zainteresowanych proszę o przeglądanie ogłoszeń koła które są zamieszczane w sklepie wędkarskim u Romka, przy ul Traugutta (centrum koło hotelu kocha), sklepie wędkarskim Linek ul Zjazdowa, lub w Biurze Koła PZW Miasto Ketrzyn przy ul. Miejskiej 7/6 w Kętrzynie.

 


5
Oceń
(5 głosów)

 

Walne Zgromadzenie Koła PZW Miasto Ketrzyn 2014. - opinie i komentarze

Artur z KetrzynaArtur z Ketrzyna
0
Naprawdę zachęcam wszystkich członków Koła PZW Miasto Kętrzyn, nr 19. Do uczestnictwa w tym zebraniu. Na nim możecie składać swoje wnioski i dawać nam propozycje. Będzie ogłaszany/ustalany plan pracy na kolejny rok kalendarzowy. Mamy nowy skład zarządu, który jest otwarty na wasze propozycje i spostrzeżenia. (2014-11-21 08:35)
Artur z KetrzynaArtur z Ketrzyna
0
Dziś wygrałem w SK ZO PZW z powództwem rzecznika ZO. Więcej będzie na zebraniu, naprawdę warto. (2014-11-22 15:46)
Darek SDarek S
0
Tak, ogłoszenia są wywieszone, info w internecie. I jak zwykle nikt nic nie wie. A ci co wiedzą. To olewają bo uważają że nie warto... (2014-11-29 08:52)
Artur z KetrzynaArtur z Ketrzyna
0
Koledzy i koleżanki. Na Wlanym będziemy ustalać plan pracy i preliminarz budżetowy koła na 2015r. Wasze propozycje są mile widziane. Ja pragnę by nasze koło miało w końcu oficjalną stronę internetową. By pozyskiwało dodatkowe środki na swoją działalność od jednostek organizacyjnych naszego powiatu jak i prywatnych sponsorów. By powstała szkółka wędkarska. By z pieniędzy koła były stawiane pomosty, kładki wędkarskie czy też łódki. Które będą dla nas wszystkich udostępniane. CHCECIE TEGO? To przyjdźcie głosować za. W innym razie może to nie przejść. KAŻDY GŁOS SIĘ LICZY. (2014-12-10 14:57)

skomentuj ten artykuł