Walne Zgromadzenie Członków Koła nr 45 za rok 2014 juz za nami

/ 5 zdjęć


Krótkie sprawozdanie z walnego zgromadzenia członków Koła PZW nr 45 „KOLEJARZ” Stargard, które odbyło się w dniu 01.02.2015r w klubie świetlicy „Starco” Stargard przy ul. Barnima 5 w Stargardzie Szczecińskim.
Na zebranie sprawozdawczo-wyborcze przybyło 39 osób, co niestety nie jest zbyt rewelacyjnym wynikiem ale cóż w tym dniu nasza reprezentacja rozgrywała swój mecz o brąz. Zebranie otworzył prezes koła kolega Zbigniew Kowalczyk, który przywitał serdecznie wszystkich przybyłych członków koła oraz zaproszonych gości w osobach, między innymi prezesa Stargardzkiego Towarzystwa Wędkarskiego pana Janusza Tartanusa, prezesa zaprzyjaźnionego koła „Miętus” Stargard kol. Zdzisława Jokiela.
Na prowadzącego zebranie wybrano kol. Zbigniewa Antonia. W dalszej kolejności odczytano porządek zebrania, po czym by odrobinę rozgrzać atmosferę wręczono odznaczenia i wyróżnienia.
Pośród wyróżnionych znaleźli się Piotr Czajkowski wyróżniony Srebrna Odznaką PZW, oraz 5-ciu członków koła wyróżnionych Medalem PZW za Zasługi dla Rozwoju Wędkarstwa.
Prezes dokonał podsumowania działalności sportowej członków koła „Kolejarz” oraz przystąpiono do wręczenia pucharów i dyplomów dla zwycięzców i wyróżnionych.
Rywalizacja o miano „Wędkarza Roku 2013” zgodnie z zasadą 5-ciu zawodów klasyfikujących zakończyła się następująco:

W kategorii Seniorów
1-sze miejsce – Ryszard Matyjaszczyk
2-gie miejsce - Robert Smelkowski
3-cie miejsce – Krystian Misztal
4-te miejsce – Stanisław Cielepak
5-te miejsce – Marcin Szyłobryt
6-te miejsce – Zdzisław Piotrowski
W kategorii Juniorów
1-sze miejsce – Sebastian Szustak
2-gie miejsce - Karolina Skalska
3-cie miejsce – Jakub Kaczmarkiewicz
4-te miejsce – Adam Belka
5-te miejsce – Remigiusz Sawicki
6-te miejsce – Aleksander Bagiński

W wyniku dwuetapowych zawodów zostali wyłonienie mistrzowie koła, którzy reprezentowali nasze Koło na zawodach okręgowych. Mistrzem Koła na rok 2014 zostali:

W kategorii seniorów:
1-sze miejsce – Ryszard Matyjaszczyk
2-gie miejsce – Robert Smelkowski
3-cie miejsce – Marcin Szyłobryt

W kategorii juniorów:
1-sze miejsce – Karolina Skalska
2-gie miejsce – Sebastian Szustak
3-cie miejsce – Jakub Kaczmarkiewicz

W kategorii kobiet:
1-sze miejsce - Karolina Skalska
W/w otrzymali puchary oraz pamiątkowe dyplomy. Wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w roku 2014, w którym rywalizacja będzie jeszcze bardziej zacięta. W następnej kolejności Prezes przedstawił sprawozdanie z działalności zarządu koła za rok 2014, który obfitował w szereg pozytywnych działań zarówno ze strony zarządu koła jak również członków.
Stan członków koła w roku 2014 kształtował się następująco:
 Pełnopłatnych /normalnych/: 362 osób
 Ulgowych młodzieżowych: 15 osób
 Ulgowych i emerytów: 111 osób
 Ulgowych odznaczonych złotą odznaką z wieńcami: 7 osób
 Uczestników: 31 osoby
 Honorowych członków: 1 osoba
Razem 526 członków. W stosunku do roku 2013 wzrost o 42 członków.
W dalszej kolejności przewodniczący komisji rewizyjnej kol. Zbigniew Piotrowski przedstawił sprawozdanie Komisji Rewizyjnej za rok 2014, które zakończyło się jednogłośnym udzieleniem absolutorium zarządowi koła za miniony rok. Następnie Szef Stargardzkiej Grupy SSR kol. Mirosław Wątroba przedstawił sprawozdanie z działalności straży przy naszym kole za rok 2014.
Ilość przeprowadzonych kontroli przez SSR Powiatu Stargardzkiego – 138
 wspólnie z PSR – 4
W tym ilość:
 skontrolowanych osób – 1418
 wykroczeń – 39
 postępowań mandatowych – 6
 pouczeń – 33
Wystąpienie zakończyło się wręczeniem przez kol. Stefana Kałużę Komendanta SSR Powiatu Stargardzkiego dyplomów za duże zaangażowanie osobiste w pracę społeczną na rzecz ochrony wód PZW w roku 2014 dla wyróżniających sie strażników. W związku z odejściem ze służby po 40 latach w SSR strażnika kol. Mieczysława Żywickiego Komendant wyróżnił odchodzącego w sposób szczególny pamiątkowym emblematem i gorącymi brawami od wszystkich zebranych. W dalszej kolejności głos zabrali zaproszeni goście, którzy przedstawili najnowsze informacje z zakresu współpracy z naszym kołem oraz, stanu zarybień wód powiatu stargardzkiego w roku 2014. Omówiono w szerokim zakresie plan imprez i zawodów koła na rok 2015, który o dziwo w tym roku raczej nie budził zastrzeżeń.
Na koniec zapraszam do zapoznania sie ze zdjęciami z zebrania w galerii zdjęć na nasze stronie oraz pod linkiem: http://1drv.ms/1K6zlaO i oczywiście widzimy się nad wodą.

 


5
Oceń
(2 głosów)

 

Walne Zgromadzenie Członków Koła nr 45 za rok 2014 juz za nami - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł