Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo- Wyborcze koła TROĆ.

/ 3 komentarzy / 23 zdjęć


     Luty każdego roku jest miesiącem w którym odbywają się Walne Zgromadzenia w naszym kole.
11 lutego 2017r. spotkaliśmy się na kolejnym takim zebraniu aby formalnie zakończyć czteroletni okres pracy poprzez udzielenie absolutorium ustępującemu Zarządowi oraz wybrać nowy Zarząd na kolejną kadencję. Przyjęliśmy Sprawozdanie za minioną kadencję ustępującego Zarządu, dokonaliśmy wyboru  Zarządu na kolejną kadencję oraz przyjęliśmy Uchwałę Walnego Zgromadzenia do dalszej działalności na kolejny rok- skład Zarządu, Sprawozdanie oraz Uchwała znajduje się na stronie naszego koła. Dyskusja nad Uchwałą przyjęła gorący obrót za sprawą pytań jednego z naszych kolegów, które to pytania oraz stanowisko Zarządu- na jego wniosek- dodałem do wglądu w załączniku do tego artykułu. Dyskusje i to te gorące na naszych zebraniach nie są niczym nowym- biorąc pod uwagę ilość naszych członków biorących udział w zebraniach jest naprawdę o czym dyskutować- każdy ma jakieś pytanie czy też swoje zdanie… Zapraszam do obejrzenia małej kolekcji fotek z tego wydarzenia.


 
    
 

 


3.4
Oceń
(5 głosów)

 

Dokumenty (1)Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo- Wyborcze koła TROĆ. - opinie i komentarze

marek-debickimarek-debicki
-1
CVytat z moich postulatów ".........Reasumując Jak jest zatem dzisiaj, to  już każdy we własnym sumieniu powinien odpowiedzieć sobie sam. Miejmy świadomość tego, że w dzisiejszych uwarunkowaniach, chcąc cieszyć się wędkarstwem nad rybną wodą, nie ma już innego wyjścia,  niż ograniczenie eksploatacji jej zasobów. Potrzeba naprawdę niewiele czasu, aby móc zaobserwować pozytywne efekty takiej organizacji łowisk. Wpłynie to nie tylko na poprawę warunków uprawiania naszych pasji, ale wpłynie również pozytywnie na zmianę mentalności nas jako wędkarzy i całej wędkarskiej społeczności.                                                                              Marek DĘBICKI" tytuł krytykowanego artykułu.: Wędkarskie „Eldorado”, czy koniec z ideą "Złap i wypuść". https://wedkarzprzyroda.blogspot.com/2017/02/ (2017-03-13 22:22)
marek-debickimarek-debicki
-1
Moja odpowiedż na dokument (1), załączony do artykułu redaktora Koła nr 51 Troć.: "Zarząd Koła nr 051 „TROĆ”                                                         Swarzędz 2017.03.14 Panowie! Dziękuję z udzielenie odpowiedzi na pytania przedstawione przeze mnie w postulatach, podczas Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczo – Wyborczego naszego Koła. Pomimo faktu, że odpowiedzi na postawione pytania nie do końca mnie satysfakcjonują  oraz pomimo jednoznacznego tonu, jaki został utrzymany w stanowisku Zarządu myślę, że moje pytania zwróciły chociaż odrobinę uwagi na pewne, mało popularne problemy i spowodowały chociaż odrobinę refleksji. Tej wędkarskiej refleksji w zakresie ogólnych trendów w wędkarstwie i przyjmowanych kierunków działania w tym zakresie.  Taka właśnie idea tym postulatom przyświecała. W ostatniej części swojego stanowiska, Zarząd raczył przypomnieć zapisy §14 pkt. 1 i 2. Odnośnie §14 pkt. 1, chyba nikt nie ma żadnych wątpliwości, że prawa należy przestrzegać, „nawet jak się komuś nie podoba”. Myślę jednocześnie, że gwarantowane konstytucyjne prawo „wolności słowa…” pozwala mi wyrazić swoje niezadowalanie z przyjętych uchwał, dotyczących zniesienia górnych wymiarów ochronnych. Tym bardziej, że wniosek ten wyszedł w sposób niezrozumiały ze strony członka Zarządu i poddany został pod głosowanie z pominięciem zgłoszenia w formie pisemnej!!! W tej sytuacji zastanawiam się kto, jak nie właśnie Zarząd, powinien propagować ochronę okazów, a także coraz mocniej popularyzowaną w całej Europie ideę „złap i wypuść”? Sugerowane w stosunku do mojej osoby niby poważne naruszenie zapisów § 14 pkt.2 oraz manipulacja ludźmi są bezpodstawne.  Sam artykuł i zamieszczonew nim zdjęcia nie  posiadają żadnych cech osobistych, personalnych, żadnych nazw, ani stanowisk i swoją treścią nie naruszają postanowienia powyższego paragrafu. W moim artykule, który na dzień dzisiejszy przeczytało już ponad 2000 internautów, nie umieściłem żadnych treści obraźliwych, a jedynie przedstawiam swoje ubolewanie, z powodu zniesienia górnych wymiarów ochronnych. Jednocześnie zaznaczam, że za komentarze do artykułu autor i facebook nie ponosi odpowiedzialności, a z powodu obrażających wpisów innych członków wyrażam głębokie ubolewanie i uważam je za mało stosowne. Ponadto informuję, że zdjęcia są mojego autorstwa i przedstawiają uwalnianie okazów złowionych w naszym jeziorze. Czystym wodom cześć (2017-03-14 09:47)
marek-debickimarek-debicki
-1
Uprzejmie informuję, że powyższa odpowiedż została oficjalnie przesłana pocztą na adres zarządu koła. (2017-03-14 09:56)

skomentuj ten artykuł