Wędką czystym wodom cześć - konkurs rozstrzygnięty

/ 13 zdjęć


Komisja ds. oceny prac literackich zebrała się w dniu 16.04. Na konkurs wpłynęło 41 wierszy. Przewodnicząca jury p. Teresa Mosingiewicz sprawnie poprowadziła obrady i dokonano ostatecznych rozstrzygnięć. Przy wielu wierszach było duzo dyskusji i ich wspólnej oceny. Oprócz nagród regulaminowych jury zaproponowała organizatorowi wielu wyróżnień, które zostały zaakceptowane.
Komisja oceniająca prace, które wpłynęły na konkurs plastyczny „Wędką czystym wodom cześć” po kilku godzinach pracy podjęła ostateczne rozstrzygnięcia. Pracy komisji przewodniczyła pani Danuta Blus, kutnowska radna. Komisja była całkowicie niezależna od organizatora konkursu i każda jej decyzją była decyzja ostateczną. Na konkurs plastyczny wpłynęła rekordowa liczba prac plastycznych w ilość 375 pięknie ilustrowanych różnymi technikami kart formatu A4.
Ogólem wpłynęło 416 prac. Z roku na rok zwiększa się ilość zgłaszanych prac. Mamy nadzieję, że nasza praca z młodzieżą pozwoli jej lepiej poznać PZW i kiedyś zasilić jej szeregi (ostatnio się mocna starzeją).
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na finale w dniu 25.04.br. o godz. 10.00 na scenie głównej Kutnowskiego Domu Kultury. Finał zostanie wzbogacony o elementy artystyczne w wykonaniu dzieci i młodzieży szkół biorących udział w konkursie.

 


5
Oceń
(1 głosów)

 

Wędką czystym wodom cześć - konkurs rozstrzygnięty - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł