WĘDKĄ CZYSTYM WODOM CZEŚĆ - zmiana terminu

/ 5 zdjęć


Informujemy o zmianie terminu finału konkursu plastycznego dla uczniów szkół podstawowych i literackiego dlauczniów  szkół gimnazjalnych, ogłoszonego z okazji „Dnia Wędkarza” pod tytułem: "WĘDKĄ CZYSTYM WODOM CZEŚĆ" pod patronatem Starosty Kutnowskiego i Przezesa OM PZW w Warszawie.
Z przyjemnością informujemy, że finałowe spotkanie dla twórców najlepszych prac literackich i plastycznych oraz ogłoszenie wyników konkursu odbędą się na scenie głównej Kutnowskiego Domu Kultury w dniu 23. 03. 2017 roku o godz. 9.00. W programie:
1.  Informacja o zadaniach PZW i działaniach na rzecz ochrony środowiska.
2. Kilka słów o historii w związku ze 150-leciem Powiatu Kutnowskiego.
3. Występy dzieci i młodzieży:
- mini recital fortepianowy i występ baletowy
- występ zespołów młodzieżowych z Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji z Krośniewic.
Około godz. 9. 45 przewidujemy kilkuminutową przerwę, w trakcie której będzie zorganizowany posiłek w postaci II śniadania: kanapki, słodka bułka, napoje oraz owoce. Przypominamy, że ostateczny termin składania prac upływa z dniem 6. 03. 2017 roku.
Prace dzieci związanych z Kołem PZW "METALURG" należy dostarczyć do sklepu wedkarskiego "ARA" w Kutnie ul. Narutowicza 8, a  szkoły do Starostwa Powiatowego w Kutnie (Referat Promocji i Informacji, ul. Kościuszki 16, 99-300 Kutno).
Laureaci konkursu otrzymają cenne nagrody książkowe. Wręczenia nagród dokonają przedstawiciele władz samorządowych gminnych i powiatowych, Okręgu Mazowieckiego PZW. Najlepsze prace zostaną opublikowane w postaci albumu, który otrzyma każdy z finalistów. Na zakończenie odbędzie się konkurs z przyswojonej wiedzy z prelekcji, a nagrodami będzie cenny sprzęt wędkarski.
 

 


0
Oceń
(0 głosów)

 

WĘDKĄ CZYSTYM WODOM CZEŚĆ - zmiana terminu - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł