Wędkarski Dzień Dziecka 2014 Trzcianka


Również w Trzciance tradycyjnie już Zarząd Koła Miejskiego PZW zorganizował zawody z okazji Dnia Dziecka. Miejscem ich rozgrywania było jezioro Logo. Na miejsce zbiórki przybyło 36 dziewcząt i chłopców.
- Jesteśmy zadowoleni z tak wysokiej frekwencji. Cieszymy się, że organizujemy te zawody, cieszymy się z uśmiechu na twarzach startujących. Te zawody są dla nich – mówi Czesław Rogosz, prezes koła.
Każdy startujący otrzymał pamiątkowy medal oraz słodkie zakąski. Przy słonecznej choć wietrznej pogodzie wędkowano przez 2 godziny. Łupem najmłodszych wędkarzy padły głownie ukleje i płocie. Po zważeniu ryb najmłodsi wędkarze udali się na posiłek do pobliskiego baru. Następnie przystąpiono do dekoracji zwycięzców. Pierwsze miejsce z wynikiem 1300 gramów ryb zajął Grzegorz Michalak, drugi był jego brat Piotr, który złowił 1245 gramów ryb, najniższy stopień podium przypadł Jakubowi Wesołowskiemu z wynikiem 1045 gramów ryb.
- Każdy zawodnik otrzymał nagrodę, bo wszyscy byli zwycięzcami, również ci którzy nie złowili ryb. Ponadto przygotowaliśmy piękne pamiątkowe dyplomy. Zależy nam na propagowaniu sportu wędkarskiego wśród najmłodszych – podsumowuje prezes Czesław Rogosz.

 


0
Oceń
(0 głosów)

 

Wędkarski Dzień Dziecka 2014 Trzcianka - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł