Wędkarski Dzień Dziecka 2018

/ 4 zdjęć


To już 6-ta edycja Wędkarskiego Dnia Dziecka "MŁODY RYBOMANIAK". W dniu 03.06.2018r. gościliśmy najmłodszych pasjonatów wędkarstwa w naszym regionie na zawodach zorganizowanych z okazji Dnia Dziecka. Zawodników i zawodniczek w wieku 6-15 lat stawiło się ponad 50 a gości aż ponad 150 - miło było patrzeć jak dopingują dziadkowie, wujkowie, mamy, ciocie, ojcowie, siostry i bracia. Byli przedstawiciele miasta Stargard, Starostwa Stargardzkiego, gminy Stargard i sołectwa Kiczarowo. Zawodnicy bawili się na łonie natury bardzo rodzinnie i w super atmosferze nie pomijając pięknej pogody. Dzięki naszym sponsorom mogliśmy zorganizować tę super imprezę dla najmłodszych oraz każdego zawodnika uhonorować nagrodami i upominkami. A uśmiechy dzieci i radość ze złowionych rybek były najlepszymi podziękowaniami dla organizatorów. Niektórzy uczestnicy zawodów są z nami już po raz 6 i niezwykle miło było spotkać ich po raz 6 patrząc jak dorastają z roku na rok nabywając umiejętności i doświadczenia wędkarskiego.
Pośród tegorocznych mistrzów znaleźli się:
grupa 6-8 lat:
1. Motyliński Kacper
2. Mróz Agata
3. Hruściel Zosia
grupa 9-11 lat:
1. Łobasz Oskar
2. Biryłko Filip
3. Pieszko Róża
grupa 12-15 lat:
1. Krus Dariusz
2. Piotrowska Katarzyna
3. Pawłowska Oliwia
Nagrodę specjalna ufundowaną przez Komendanta SSR powiatu stargardzkiego za największa rybę zawodów zdobył Szymon Stasiak.
Zwycięzcami zawodów byli wszyscy uczestnicy i wszystkim serdecznie gratulujemy.
Wszystkie zdjęcia z zawodów możecie obejrzeć w naszej galerii zdjęć na stronie koła: www.kolejarz-stargard.wedkuje.pl lub bezpośrednio pod linkiem:
https://drive.google.com/drive/folders/1_9kwBAPKxLV0-yRgJbstRLaWyo5A1YSr?usp=sharing

 


4
Oceń
(4 głosów)

 

Wędkarski Dzień Dziecka 2018 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł