Wędkarski Kraków - teraz również w internecie

/ 11 komentarzy

Wędkarskikraków to niecodzienny sklep wędkarski dostępny wbrew nazwie nie tylko dla krakowian i nie tylko stacjonarnie. Zespół wędkarski kraków dzięki świetnej ofercie, świetnych promocjach oraz profesjonalnemu podejściu do klienta zdołał praktycznie zdominować okoliczny rynek wędkarski w Krakowie. Nie ma w okolicy wędkarza, który nie znałby asortymentu oferowanego pod szyldem wędkarski kraków. Rozwój sklepu stacjonarnego naturalnie ukierunkował rynek i Panowie postanowili zaistnieć również w internecie pod adresem www.wedkarskikrakow.pl. Doświadczenie oraz wiedza zaprocentowały i tym razem - sklep w wersji elektronicznej zdobywa coraz większą popularność a dzięki, obszernym opisom produktów, aktualnym zdjęciom oraz co najważniejsze bardzo atrakcyjnym promocjom rzesza klientów wciąż rośnie. W każdym dziale dostępnych jest masa produktów najróżniejszych producentów. Każdy zainteresowany, niezależnie od zasobności portfela znajdzie tam coś dla siebie. Kategorie dzielą się na producentów ale także na metody. Przykładowo wędziska można wyszukiwać po rodzaju wędkowania i tak dostępne są edki muchowe, spinningowe, matchowe, do metody bolońskiej i jeszcze wiele innych. Kołowrotki z hamulcem przednim, tylnym, matchowe czy muchowe, Oprócz tego mamy jeszcze dostępne standardowe kategorie wyszukiwania po nazwie producenta. Dzięki takiej klasyfikacji bardzo szybko i sprawnie poruszamy się po olbrzymim asortymencie sklepu. Każdy z oferowanych produktów posiada swój obszerny opis oraz zdjęcie. 


Oprócz standardowych kategorii dostępne są również takie, które zmieniają się bardzo dynamicznie nowości czy aktualne promocje/wyprzedaże. Kliknąć możemy również w bestsellery aby zobaczyć co cieszy się aktualnie największym braniem pozostałych wędkarzy. Dział wyprzedaży - z reguły najbardziej oblegany bogaty jest w doskonałe okazje cenowe, końcówki produkcji itp. Aktualnie możemy np. kupić kołowrotki już od 35zł, gumy od 2zł, kalendarz wędkarski za całe 9zł i inne atrakcje. Polecamy zaglądać tutaj częściej ponieważ dział ten często się zmienia a asortyment szybko wyprzedaje. 

Nie pozostaje nic innego jak zaprosić do odwiedzenia sklepu wedkarskikrakow.pl

 


4.2
Oceń
(5 głosów)

 

Wędkarski Kraków - teraz również w internecie - opinie i komentarze

pulaaspulaas
0
Sklep godny polecenia. Dobry kontakt ze sprzedawcą. (2017-03-08 14:42)
Jakub WośJakub Woś
0
Linki nie działają (2017-03-08 15:41)
SVTSVT
0
http://wedkarskikrakow.pl/ Działa , kopiuj+ wklej. (2017-03-08 16:23)
Jakub WośJakub Woś
0
SVT dzięki. Choć poradziłem sobie sam to chyba o to chodzi w tej reklamie żeby linki działały a nie wyskakiwał błąd. Ceny dostawy mają z kosmosu ale złożyłem zamówienie zobaczymy co z tego wyniknie. (2017-03-08 16:46)
Jakub WośJakub Woś
0
Zamówienie złożone 8 marca. 9 przekazane do realizacji i cisza. Minął tydzień i zero odzewu. Coś mi się wydaje, że to był pierwszy i ostatni raz. (2017-03-15 10:07)
WPulikWPulik
0
@ Jakub Woś Twoja przesyłka została awizowana i leży od kilku dni na poczcie. Zanim się kogoś zacznie oczerniać na forum publicznym dobrze jest się skontaktować ze sklepem celem wyjasnienia sprawy.    (2017-03-15 11:26)
Jakub WośJakub Woś
0
Żadnego awizo w skrzynce nie mam. Na mailu też zadnej informacji o tym, że przesyłka została wysłana. Nr telefonu też był wymagany a nikt ze mną się nie kontaktował. Wieczorem przejde się na pocztę i wyjaśnie sprawę. Napiszę w komentarzu co i jak. (2017-03-15 11:39)
WPulikWPulik
0
Odpisałem Ci na e-mail. Tam masz nr przesyłki. (2017-03-15 12:00)
Jakub WośJakub Woś
0
Byłem właśnie na poczcie. Paczkę odebrałem. W paczce wszystko zgodnie z zamówieniem, ładnie i bezpiecznie zapakowane - także dziękuję. Zgodnie z informacjami z poczty paczka została nadana 10 marca a więc dwa dni po zlożeniu zamówienia co można śmiało powiedzieć jest dobrym czasem. Na paczce widnieje poprawny adres oraz mój nr telefonu. Teoretycznie paczka byla dostarczana do mnie 13 marca. Dwie osoby dorosłe były w domu przez cały ten dzień. Nikt do domu nie próbował dostarczyć. Awizo w skrzynce również nie było. Pomimo podanego na paczce telefonu nikt się nie kontaktował. NA poczcie dowiedziałem się że paczki rozwożone są nie przez listonoszy a kurierów ( firma zewnętrzna). Pani w okieku wcale nie zdziwiła się, że nie miałem awizo i poinformowała mnie, że klienci bardzo często się skarżą na tych kurierów, ktorzy podobno nie wchodzą nawet do bloków. Poprosiła mnie wręcz o słożenie skargi na ich działalność. Reasumując sklep Wędkarski Kraków wywiązał się dobrze ze swojego zadania. Jedyna moja uwaga, która ułatwi życie klientom i obsłudze sklepu to taka aby na maila wysyłana była wiadomość w momecie kiedy paczka została nadana. Ostatnia wiadomość ze sklepu była taka, że zamówienie jest w trakcie realizacji. Dotychczas z każdego sklepu dostawałem informacje o przyjęciu zamówienia, kolejno o jego przyjęciu do realizacji a następna o nadaniu paczki. Po tej wiadomości wiem gdzie szukać winnego. Jeśli o wysyłce nie będziecie informować klientów to niesłusznie bedziecie posadzani o długą realizację. (2017-03-15 15:27)
WPulikWPulik
0
Dzięki za uwagi. W najblizszym czasie poprawimy działanie strony i dodamy moduł z informacją o wysyłce i nr przesyłki. Pozdrawiam. Wojciech Pulik (2017-03-16 09:48)
WPulikWPulik
0
I jeszcze tylko dodam, że 2 dni zwłoki z wysyłką związane było z chwilowym brakim, którejś pozycji z zamówienia. Gdy towar jest na sklepie przesyłka wychodzi bezzwłocznie. (2017-03-16 09:51)

skomentuj ten artykuł