Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Koła w Barcinie.01.02.15

/ 7 zdjęć


W niedzielę 1 lutego 2015 roku w Miejskim Domu Kultury odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Członków Koła nr 71 Polskiego Związku Wędkarskiego w Barcinie. W obradach uczestniczyło 28 wędkarzy, Prezes Zarządu Okręgu PZW w Bydgoszczy kol. Leszek Orzechowski i przedstawiciele lokalnych mediów. Zgromadzenie poprowadził kol. Marek Drozdowski, przebieg obrad protokołował kol. Jarosław Drozdowski, a za zebranie wypracowanych uchwał i wniosków odpowiedzialni byli koledzy Radosław Walczak i Andrzej Jankowski. Obrady tradycyjnie obejmowały złożenie sprawozdań merytorycznych i finansowych władz i organów koła za 2014 rok oraz dyskusję o planach na bieżący rok i kondycji wędkarstwa.
Zarząd Główny PZW po zapoznaniu się z opiniami i wnioskami Okręgowej Komisji Odznak i Zarządu Okręgu oraz decyzji Głównej Komisji Odznak odznaczył dwóch wędkarzy z Barcina. W trakcie obrad w domu kultury w Barcinie Prezes Zarządu Okręgu kol. Leszek Orzechowski wręczył kol. Jarosławowi Drozdowskiemu srebrną odznakę PZW, a kol. Andrzej Kowalczyk otrzymał „Medal za zasługi dla rozwoju wędkarstwa”.
Plan pracy na 2015 rok obejmuje promocję PZW i wędkowania, organizację różnorodnych konkursów i zawodów wędkarskich, obchody Dnia Wędkarza i jubileuszu 65-lecia powstania Polskiego Związku Wędkarskiego.
Rok 2015 rozpoczął się od zmian dotyczących podziału funkcji w Zarządzie Koła oraz składu Komisji Egzaminacyjnej. Skarbnikiem Koła jest kol. Tomasz Słomowicz. Przy Zarządzie Koła nr 71 PZW w Barcinie działa komisja w składzie Jarosław Drozdowski, Tomasz Słomowicz i Radosław Walczak, która przeprowadza egzaminy dla osób chcących zdobyć kartę wędkarską uprawniającą do amatorskiego połowu ryb.

 


5
Oceń
(1 głosów)

 

Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Koła w Barcinie.01.02.15 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł