Zaloguj się do konta

Wędkarski horoskop...

Wędkarski horoskop...Wędkarz Baran - niezwykle konsekwentny w działaniu. Jak się uprze to i z basenu rybę wyjmie.

Wędkarz Byk - nie lubi muszkarstwa. Najchętniej łowi wędką, której akcja przypomina krowi ogon. Sympatią darzy sumiki karłowate.

Wędkarz Bliźnięta - uwielbia łowić na dwie wędki, identyczną metodą, identycznie uzbrojone. Ideałem dla niego, byłoby łowić przy pomocy dwóch spinningów, albo dwóch muchówek.

Wędkarz Rak - mistrz wyhaczania (wspaniale operuje szczypcami). Przy przedłużającym się braku brań z reguły decyduje się na wycofanie z łowiska - wiadomo - na bezrybiu...

Wędkarz Lew - pewny siebie. Efekt cichego podejścia do łowiska psuje gromkimi okrzykami radości.

Wędkarz Panna - wędkarz elegancki. Jego strój zawsze dopasowany jest do łowiska, pogody, nastroju koloru oczu... Uwielbia spinning, szczególnie wszelkiego rodzaju błystki. Nie lubi zwierzęcych przynęt naturalnych.

Wędkarz Waga - mistrz zanęty (idealne proporcje), łowi tylko doskonale wyważonym sprzętem. Masę złowionej ryby określa bezbłędnie. Może mieć problemy z zestawem przeciążonym.

Wędkarz Skorpion - ma niebywały refleks. Zacina praktycznie natychmiast. Złośliwie komentuje styl współłowiących.

Wędkarz Strzelec - kocha metody odległości-owe i łowienie "na upatrzonego". Mistrz celnych rzutów.

Wędkarz Koziorożec - lubi wędkować w górach, ze skał lub kamieni. Nie wiedzieć czemu ceni sobie małe rybki z rodzaju Cobitis.

Wędkarz Wodnik - bardzo delikatny wobec ryb. Często całuje je podczas wypuszczania. Czasem z nieznanych przyczyn potrafi zaniechać łowienia i zostawiając sprzęt na brzegu rzucić się bez opamiętania w odmęt.

Wędkarz Ryby - niezdecydowany. Ma problem żeby w ogóle iść na ryby. Gdy już uda mu się podjąć właściwą decyzję dalej zmaga się z dylematem kto tu kogo próbuje złapać na haczyk? I gdzie ten haczyk jest?


Opinie (3)

kaban

Trochę mi tu nie pasi mój znak zodiaku-lew...pewny sukcesu nigdy nie jestem a do łowiska podchodzę nad wyraz cicho.No i to byłoby na tyle z moich zodiakalnych rozważań.Pozdrawiam wszystkie lwy. [2011-04-28 20:37]

HeadAche

niezwykle konsekwentny,acha ^^ [2011-04-29 00:11]

ala

a ja się ze swoim zgadzam w zupełności..... [2011-04-30 16:57]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej