Wędkarstwo kontra Pan Tadeusz

/ 4 komentarzy

Jak obiecałem będzie coś "mocnego"-według etykiety 40% - Pisząc moje dwa poprzednie wpisy wciąż kątem oka widziałem flaszeczkę "Pana Tadeusza" a więc do rzeczy.
 By nie zanudzać to szybko i w temacie , ową flaszeczkę otrzymalem od zadowolonego klienta i postawiłem sobie na pułeczce na specjalną okazję (jestem typowym piwoszem) z tym że rewersem etykiety.
 Napisalem tekścik , opublikowałem i po wyłączeniu kompa moją uwagę przykół owy rewers a tam cytat ze wstępu z pięknym opisem przyrody.
Nagle cofnołem się jakieś trzydzieści parę latek do tyłu kiedy to na SIŁĘ kazano mi to czytać a ja po kilku stronach stwierdziłem że jest to nie realne...Zdecydowanie łatwiej wchodziły mi knigi przynoszone przez Ojca.
 Przeczytałem jeszcze raz ów fragment i dopiero po tylu latach dotarło do mnie jakie to piękne i ile ma to wspólnego ze mną ,jakby nie patrzeć idąc na ryby często przystaję by przypatrzeć się przyrodzie,strzelić jakąś fotkę niby nawet niepozornego kwiatka który z bliska jest esensją piękna i coś mi się zdaję że "Tadeusza" zaliczę sobie ale tym razem na spokojnie i bez przymusu :-)

 


4.5
Oceń
(8 głosów)

 

Wędkarstwo kontra Pan Tadeusz - opinie i komentarze

rysiek38rysiek38
+2
Widzę że przynajmniej ten wpis nie wzbudza kontrowersji i o to chodzi bo moje wpisy nie są po to by z kimś walczyć, bardziej zależy mi podzielić się odczuciami i przemyśleniami bo ów blog to bardziej pamiętnik niż typowa reklama dlatego wszystkie wpisy są w kategorii filozofii wędkarskiej (2016-07-01 17:41)
Romuald55Romuald55
+1
Gdzie panieńskim rumieńcem dzięcielina pała, A wszystko przepasane,jakby wstęgą,miedzą Zieloną,na niej z rzadka ciche grusze siedzą. to moja ulubiona literatura. (2016-07-01 21:24)
rysiek38rysiek38
+2
Drogi Romualdzie , to najbardziej cenie w wędkarskiej przygodzie - ryby to dodatek ale przyroda dookoła jest bliższa sercu ,okazjonalnie znaleziony przemierzając lasek grzybek, czy możliwość ujrzenia np.zimorodka i tp. nietypowe zjawiska czy choćby nocne meteory (2016-07-27 18:30)
piotr_bergerpiotr_berger
0
Krótkie, ciekawe połączenie kilku wątków. To lubię... oczywiście zdrowotności i radości. PB. (2016-08-13 14:30)

skomentuj ten artykuł