"WĘDKARZ ROKU 2015" w Kole PZW nr 26 "ENERGETYK" w Koszalinie


      Zakończyliśmy zmagania wędkarskie o tytułu "WĘDKARZ ROKU 2015" w Kole PZW nr 26 "ENERGETYK" w Koszalinie, rozgrywane na wodach naszego Okręgu. W rywalizacji brało udział łącznie trzydzieścioro wędkarek i wędkarzy, chociaż nie wszyscy regularnie uczestniczyli w poszczególnych zawodach.

  W drodze do głównej nagrody roku walczyliśmy, o satysfakcję wędkarską, puchary, dyplomy i talony sponsorowane przez nasze Koło i Sklep Wędkarski „PILKER”, o łącznej wartości prawie 6000 złotych. Zażarta rywalizacja toczyła się do samego końca, bo kandydatów do najważniejszego trofeum było aż czterech i jak już pisaliśmy w ostatniej relacji, karty w decydującej rozgrywce niestety rozdawały ryby, nie dając nikomu szans na  wygraną.

  I tak po podliczeniu punktów, oraz wszystkich „za i przeciw” , I miejsce z wynikiem 460 pkt. zajął kolega Paweł Sułek , a tym samym zdobył tytuł „WĘDKARZ ROKU 2015” , wraz z pucharem, dyplomem i talonem o wartości 500zł ,. Drugim miejscem musi się zadowolić kolega Eugeniusz Kalinowski z dorobkiem 390 pkt. i nagrodą w postaci dyplomu wraz z bonem na kwotę 300zł . Z niewielką różnicą na trzeciej pozycji zakończył zmagania kolega Michał Reszka gromadząc 375 pkt., a tym samym zdobywając pamiątkowym dyplomem i nagrodę 200zł .
  Uroczyste wręczenie trofeów nastąpi na Walnym Sprawozdawczym Zgromadzeniu, na które serdecznie zapraszamy wszystkich członków naszego Koła, w terminie który podamy w najbliższym czasie.

  Podziękowania należą się kolegom, którzy z zaangażowaniem przyczynili się do sprawnego rozegrania wszystkich zawodów, wraz z całą oprawą i zapleczem kulinarnym.

  Oczywiście już teraz namawiamy wszystkie koleżanki i kolegów do czynnego udziału w naszych zmaganiach wędkarskich w 2016 roku gwarantując fajną zabawę i jak zawsze super nagrody, które uzupełniają satysfakcję z osiągnięć sportowych.

 


0
Oceń
(0 głosów)

 

"WĘDKARZ ROKU 2015" w Kole PZW nr 26 "ENERGETYK" w Koszalinie - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł