Zaloguj się do konta

Wędkarz Roku GP - Okręg PZW Skierniewice 2018 r.

                    WĘDKARZ ROKU 2018 I GRAND PRIX 2018r.

 

       Jak co roku zakończyła się rywalizacja o tytuł Wędkarz Roku i Grand Prix 2018r. Okręgu PZW w Skierniewicach w wędkarstwie spławikowym i spinningowym. 

 

       Do klasyfikacji Wędkarz Roku 2018r. brano wyniki z Grand Prix oraz o Mistrzostwo Okręgu.


                                     NASI KOLEDZY Z KOŁA TEŻ PUNKTOWALI !!!

 

            WĘDKARZ ROKU 2018  DYSCYPLINA SPINNINGOWA

      1m.   25pkt.     Banaszek Sławomir             Teresin

      2m. 64,5pkt.   Wesołek Mariusz                  Regnów

     3m.  71pkt.      Kołaczyński Józef               Łowicz  

     4m. 72pkt        Rosa Marek                         Łowicz

    

     11m.               Michalski Jacek                  Łowicz

     36m.              Brener Stanisław                 Łowicz

 

          GRAND PRIX 2018  DYSCYPLINA SPINNINGOWA

      1m.               Banaszek Sławomir             Teresin

      2m.               Bońkowski Krzysztof            Złota Rybka Sk-ce m.

     3m.               Wesołek Mariusz                  Regnów


    6m.               Rosa Marek                          Łowicz

    7m.               Kołaczyński Józef                Łowicz

   10m.             Kol. Michalski Jacek             Łowicz


              WĘDKARZ ROKU 2017 DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

                        SENIORZY

    1m. 22pkt.       Tartanus Daniel              Bełchów, Aura

    2m. 23.pkt      Godos Paweł                 Łowicz

    3m. 24,5pkt    Dobrowolski Kazimierz    Rawa Maz.


   17m. 48pkt.    Danych Zbigniew           Łowicz

   20m. 51pkt.    Kuciński Witold             Łowicz

   


                        KAT. JUNIOR U-20 - do 20 lat

   1m. 9,5pkt      Danych Patryk                  Łowicz

   2m. 15pkt.      Sekuła Kacper                  Łowicz

   3m. 18pkt.     Wysocki Alan                    Łowicz

 

                        KAT. KADET U-15 - do 15 lat

   1m. 13pkt.    Kostusiak Filip               Żychlin

   2m. 17pkt.    Różycki Igor                   Sk-ce Miasto

   3m. 25pkt.    Koza Kacper                  Żychlin

   7m.              Muras Dawid                 Łowicz

   9m.             Szewczyk Julia              Łowicz

  10m.            Kosman Weronika        Łowicz


            GRAND PRIX 2018r. DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA 

                    SENIORZY

      1m.  8pkt       Godos Paweł            Łowicz     

      2m. 16pkt.     Tartanus Daniel         Bełchów, Aura

      3m. 17pkt.     Nowak Dominik          Sk-ce Miasto

     5m. 22pkt.    Danych Zbigniew      Łowicz

    7m. 25pkt.    Kuciński Witold         Łowicz


                   KAT. JUNIOR U-20 do 20 lat

     1m. 4pkt.     Danych Patryk            Łowicz

    2m. 9pkt.      Grzyb Robert                Rawa

    3m. 10pkt.    Szewczyk Krzysztof      Żychlin

    4m. 11pkt.    Sekuła Kacper            Łowicz

   5m.  13pkt.   Wysocki Alan              Łowicz


                KAT. KADET U-15 - do 15 lat

    1m. 5pkt.    Kostusiak Filip           Żychlin

    2m. 7pkt.    Koza Kacper             Żychlin

   3m. 12pkt.   Różycki Igor              Sk-ce Miasto

  6m. 19pkt.   Szewczyk Julia        Łowicz

  7m. 20pkt.   Kosman Weronika  Łowicz 


Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Czytaj więcej