Wędkarze na jeziorze Żwirkowym

/ 2 komentarzy

Wędkarze na jeziorze Żwirkowym
Jest trzy rodzaje wędkarzy na tym jeziorze:
Pierwsi , to ci co udzielają się w Kole. Uczestniczą przy sprzątaniu otoczenia jeziora. Jest to najlepsza grupa wędkarzy. Zależy im na tym aby jeziorko było czyste i obfitowało w ryby.

Drudzy to ci co łowią. Nie udzielają się w kole ale nie niszczą przyrody i nie czynią szkód dla otoczenia. Posprzątają po sobie na łowisku.

I trzecia grupa wędkarzy , najgorsi. Łowią ponad limit (mięsiarze). Zanieczyszczają środowisko (śmieciarze). Nie mówiąc już o tym że wcale nie udzielają się dla koła. Z tych zaczniemy wyłapywać i nasyłając Straż Wodną i wydalać z naszego koła.

 


5
Oceń
(9 głosów)

 

Wędkarze na jeziorze Żwirkowym - opinie i komentarze

kamil11269kamil11269
0
Dobry pomysł! Trzecia grupa jest najgorsza. Nie wiem co jest lepsze niż łowienie ryb, a przez grupę nr. 3 może ich być coraz mniej. Szanuję oczywiście to, że niektórzy lubią zjeść to co złowią, bo przyznam się, czasami też zabiorę jakąś rybkę, ale rzadko to się zdarza. Jednak branie ryb niezgodnie z limitem i wymiarem już nie szanuję. Pozostaje mi tylko życzyć powodzenia i wytrwałości w wyłapywaniu. (2013-09-17 15:04)
weekendowy moczykijweekendowy moczykij
0
Niestety takich miejsc jest coraz więcej. I nie chodzi tu tylko o okolice zbiornikow wodnych, rzek. Jeśli chodzi o 3 grupę to tez bym tępił. Jeśli biorą coś z natury (ryby) to niech tej naturze się odwdzięczą i pozbierają śmieci chociaż w otoczeniu swojego stanowiska. (2013-09-17 19:30)

skomentuj ten artykuł