Wędkarze zakończyli sezon letni

/ 3 zdjęć


Jesień w tym roku nas rozpieszcza idealną pogodą. W przyjemnej, ciepłej aurze, w niedzielę 7 października na Tęczowym Łowisku w Wólce Orłowskiej odbyły się wędkarskie zawody gruntowe o charakterze integracyjnym. Organizatorami byli gospodarze łowiska oraz "Wędkuj ze Szpulą" - Magdalena Szula Szypulska.

Podczas zbiórki o godz. 7:30 rozlosowano stanowiska i po krótkim wprowadzeniu zawodnicy rozeszli się, aby przygotować się do jednoturowej rywalizacji, która trwała 6 godzin. Kilku zawodników odławiało ryby systematycznie, na początku sektora, w jego połowie i na końcu. Trafiały się także pojedyncze ryby na innych stanowiskach.

Wszystkim zawodnikom, którzy wystartowali w rywalizacji należą się podziękowania za obecność i wytrwałość. Nie ma bowiem nic bardziej budującego dla organizatora, jak duża frekwencja na łowisku i wesoła atmosfera. Po sześciu godzinach walki i holowania ryb, komisja sędziowska przeprowadziła ważenie zdobyczy na stanowiskach. 

Najwyżej na podium stanął Andrzej Woźniak, który złowił łącznie 15,34 kg ryb. Drugi był Paweł Ostrowski, który złowił 13,54 kg ryb, w tym również największą rybę, która ważyła 5,13 kg. Na trzecim miejscu stanął Andrzej Bryks z łączną wagą złowionych ryb 11,46 kg.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów. Dzięki gościnności gospodarzy Tęczowego Łowiska po wędkowaniu wszyscy zawodnicy zostali zaproszeni na wspólny posiłek przy grillu.

Atmosfera była bardzo luźna i wesoła. Zawodnicy wyrazili chęć spotkania się na zawodach otwierających sezon letni, dlatego i już dziś zapraszamy do śledzenia wydarzeń i uczestnictwa w kolejnych spotkaniach

 

 


4
Oceń
(7 głosów)

 

Wędkarze zakończyli sezon letni - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł