Wędkuj z nami!


Mamy ogromną przyjemność poinformować Państwa, że w dniach 4-6 kwietnia 2014r. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska odbędzie się 


Event Wędkarski

podczas XIX edycji Targów Turystyki i Wypoczynku LATO 
Targi LATO to wielki kiermasz turystyczny, gdzie w piknikowej atmosferze mieszkańcy Warszawy i okolic mogą zapoznać się z bogatą ofertą wyjazdów urlopowych i weekendowych, poznać ciekawe znane i nieznane miejsca w Polsce i zagranicą. Na specjalnie przygotowanej scenie zaprezentują się grupy artystyczne, zespoły taneczne. Moc atrakcji jakie oferują targi LATO całym rodzinom sprawia, że jest to jedna z najpopularniejszych imprez rodzinnych w Warszawie. Targi LATO odbywają się już od ponad 18 lat dając możliwość kontaktu z 25tys. zwiedzających.

Dostrzegając dynamiczne zainteresowanie i rozwój wędkarstwa oraz odpowiadając na potrzeby konsumentów, postanowiliśmy w tym roku po raz pierwszy zorganizować Event Wędkarski Wędkuj z nami.
Event Wędkuj z nami organizujemy na początku kwietnia, na otwarcie sezonu wędkarskiego, właśnie dlatego, żeby pasjonaci wędkarstwa mogli zapoznać się z nowościami rynkowymi, osobiście je sprawdzić, a przede wszystkim uzyskać fachowe porady na stoiskach wystawców
Do udziału w tym Evencie zaprosiliśmy producentów i dystrybutorów sprzętu wędkarskiego, dystrybutorów przynęt i zanęt, producentów i dystrybutorów odzieży i akcesoriów dla wędkarzy, właścicieli łowisk specjalnych, biura turystki wędkarskiej oraz sklepy wędkarskie. Wśród nich znajdą się AJ Group, Delis, Banol, Orion Group, MGB sport oraz wielu innych.
Targi LATO są doskonałym miejscem spotkań i rozmów z producentami i dostawcami usług. To dobry i sprawdzony sposób na zapoznanie się z nowościami, ofertami, dający możliwość skorzystania z promocyjnych cen oferowanych tylko w trakcie wydarzenia.
Podczas targów LATO nie zapominamy o naszych najmłodszych gościach. Dzieciom zapewniamy liczne atrakcje w strefie zabaw dla przedszkolaka i starszego dziecka pod czujnym okiem wyspecjalizowanej kadry opiekunów.

W roku 2013 na targach gościliśmy 500 wystawców z 18 krajów, 10 polskich regionów prezentowało się na swoich stoiskach. Były to: Lubelskie, Łódzkie, Małopolskie, Mazowieckie, Pomorskie, Śląskie, Świętokrzyskie, Warmińsko-Mazurskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie.
Propozycje turystyczne prezentowały również powiaty i miasta. Do odwiedzenia swoich miejsc namawiały też lokalne różne atrakcje turystyczne.
Na targach LATO 2013 obecni byli również przedstawiciele z europejskich krajów: Danii, Finlandii, Grecji, Litwy, Czarnogóry, Norwegii, Niemiec, Słowacji, Węgier, Włoch, Wielkiej Brytanii i Ukrainy oraz bardziej odległych i egzotycznych państw, takich jak: Dominikana, Filipiny, Kanada, Kuba, Nowa Zelandia oraz Tunezja.

Targom LATO 2014 towarzyszyć będą także III Targi Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych „Regionalia” poświęcone szeroko pojętej zdrowej i ekologicznej żywności oraz wyrobom regionalnym z Polski i ze świata, II Targi Agroturystyczne oraz Eventy „Otwarcie Sezonu Rowerowego 2014” .

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj: www.targilato.pl oraz www.wedkujznami.eu

/Tekst sponsorowany przez  MT Targi Polska/

 


4.7
Oceń
(18 głosów)

 

Wędkuj z nami! - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł