Zaloguj się do konta

Weź udział w profesjonalnej wyprawie - konkurs

Wygraj udział w profesjonalnej wyprawie wędkarskiej na Wiśle pod przewodnictwem Mateusza Kalkowskiego. Zapoluj na bolenie, jazie i klenie, sandacze, szczupaki, brzany i sumy pod okiem profesjonalisty. Dowiedz się więcej o rzecznych miejscówki i o tym, jak i na co łowić w danych miejscach. Czekamy na Wasze opisy polskich łowisk dodanych do bazy wedkuje.pl. Na dwóch autorów największej ilości wpisów czeka udział w opisanej wyprawie. Sponsorem konkursu jest firma przewodnicywedkarscy.pl .

Organizatorzy wyprawy tak opisują przygodę, w której wezmą udział dwaj laureaci naszego nowego konkursu:
Miejsce, to Wisła, port początkowy w Warszawie. Wypływamy rano (około godziny 5.00-6.00) z centrum Warszawy i płyniemy w dół Wisły. Zasięg jest ograniczony jedynie czasem wyprawy. Wracamy wieczorem (około godz. 20.00). Będziemy pływali po wielu urozmaiconych miejscach – kamienistych rafach, przelewach, główkach, opaskach, dzikich burtach, odwiedzimy wyspy i przykosy. Głównym celem połowów będą bolenie, jazie i klenie. Ale zapolujemy także na sandacze, szczupaki, brzany i jak się uda to także na sumy. W trakcie wyprawy przewodnik opowie o rzecznych miejscówki, pokaże i doradzi, jak i na co łowić w danych miejscach, na co można liczyć w danych miejscach i jak prawidłowo ustawić łódź.
Przed wyprawą istnieje możliwość porozmawiania z przewodnikiem w sprawach dotyczących np. sprzętu (oferujemy zniżkę na sprzęt wędkarski w wysokości 7% na sprzęt zakupiony w sklepie „Goldfish” ul. Łukowska 30.). Wyżywienie i napoje we własnym zakresie. W ciągu dnia istnieje możliwość rozpalenia ogniska i pieczenia kiełbasek. Do dyspozycji mamy wiślane pychówki. Są to bezpieczne i wygodne łodzie wyposażone w silniki spalinowe 25 KM i 10 KM. Co należy zabrać, poza sprzętem wędkarskim (istnieje możliwość jego wypożyczenia)?
- wyżywienie oraz napoje.
- nieprzemakalne ubranie i buty


UWAGA - Podczas łowienia z naszymi przewodnikami obowiązuje metoda złów i wypuść (Catch&Realese) wobec wszystkich złowionych ryb. Po wyprawie uczestnicy otrzymają pamiątkowe zdjęcia.


Co należy zrobić, aby mieć szansę na udział w wyprawie? Wystarczy w trakcie trwania rywalizacji dodać jak największą ilość opisów polskich łowisk do bazy wedkuje.pl.

Jak dodać łowisko na wedkuje.pl:
- w pierwszej kolejności musisz się zalogować - załóż konto
- następnie założyć blog - wystarczy po zalogowaniu kliknąć na czerwony guzik „Dodaj bloga”
- następnie po zalogowaniu rozwinąć guzik „mój profil” i kliknąć na guzik 'dodaj' znajdujący się w polu łowiska.

Na zwycięzców czekają:


III miejsce - gadżety wedkuje.pl + Sportcarp Carp Box System

IV miejsce - gadżety wedkuje.pl + Sportcarp Carp Box System
Zobacz relacje z wypraw przewodników:
Wyprawa grupowa
Piękny boleń z Wisły
Wielkie jazie
Ogromne klenieRegulamin konkursu:
1. Opisy łowisk dodanych na wedkuje.pl przyjmujemy od dziś do 7 sierpnia godz. 23.59 włącznie.
2. Łowiska zamieszczamy w blogach w formie opisów łowisk, a nie tekstów. Opis musi liczyć co najmniej 700 znaków oraz posiadać co najmniej jedno zdjęcie. Opisy nie spełniające powyższych parametrów nie będą uwzględniane w konkursie. UWAGA! Kopiowanie tekstów jest zabronione pod groźbą natychmiastowego usunięcia tekstu i użytkownika z konkursu.
3. Tryb zgłaszania prac na konkurs:
3.1. Wprowadzamy łowisko na wedkuje.pl
3.2. Link do opisu łowiska umieszczamy w treści wiadomości wysyłanej do redakcji.
3.3. Aby wysłać wiadomość do redakcji wystarczy wejść w blog: redakcja.wedkuje.pl, a następnie kliknąć na guzik: „napisz do mnie”.
4. Opisy łowisk wysyłane w trybie innym, niż wskazanym w punkcie 3 nie będą uwzględniane w konkursie.
5. Jeden użytkownik ma możliwość wprowadzenia nieograniczonej liczby łowisk.
6. Łowiska dublujące się będą usuwane, tzn. w bazie pozostanie opis użytkownika, który dodał łowisko w pierwszej kolejności.
7. Ogłoszenie wyników nastąpi 8 sierpnia.

Zapraszamy do zabawy!


Sponsorem konkursu jest firma:


Opinie (1)

dawids214

ładnieładnie ładnieładnie ładnieładnie ładnie [2011-07-25 06:19]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej