Wiaderko zanętowe

/ 2 komentarzy / 3 zdjęć


Wiaderko zanętowe
Wykonane z bardzo mocnej i solidnej tkaniny poliestrowej, pokrytej wodoszczelną powłoką. Łatwe do czyszczenia, prania, elastyczne niepozostawiające śladów odkształceń. Tak w skrócie można scharakteryzować wiaderko z poliestru. Jedno z takich wiaderek, już nie pamiętam jakiej firmy, od wielu lat wykorzystuję prawie przez cały sezon i w to na różny okazje i sposoby.
Poczynając od przewożenia zaparzonego ziarna lub przygotowywania zanęty, do ewentualnego przewożenia mokrej siatki lub ryby, pudełek z przynętami żywymi, których nie schowamy bezpośrednio do plecaka lub torby. Jest idealne do transportu wszelkiego rodzaju pojemników po zanętach i przynętach, których po wędkowaniu nie zawsze mamy czas dokładnie wysuszyć. Jesienią i zimą z powodzeniem wykorzystuję takie wiadro do przewożenia obłoconych lub niejednokrotnie mokrych kaloszy wędkarskich. Po wysuszeniu wiaderko zajmuje mało miejsca, łatwo się czyści, a nawet pierze. Obecnie stosowane materiały pozwalają ponadto na użytkowanie takiego wiadra przez wiele sezonów.

 


4.6
Oceń
(12 głosów)

 

Wiaderko zanętowe - opinie i komentarze

comtrolcomtrol
0
Takie wiadro pełne zanety wystarczy do nakarmienia całego stawu. (tu trzeba by wstawić "bużke z dużym uśmiechem). Dzieki za podpowiedź bo z tymi ubłoconymi kaloszami to był zawsze problem. ***** (2013-01-08 00:08)
pstrag222pstrag222
0
Sam poszukuje wiadra ile miejsca człowiek zaoszczędza w aucie i domu jak i mniej klamotów do dźwigania nad wodę , a to chyba aspekt najważniejszy. za wpis ***** pzdr.pstrag222 (2013-02-08 16:46)

skomentuj ten artykuł