Wielki lustrzeń z dzikiej wody

/ 3 komentarzy / 4 zdjęć


Paweł Szewc. Wiem sam, ile czasami trzeba się naczekać ,na upragnioną dwudziestkę, czasami przez lata łowienia, nie możemy złowić upragnionej dwudziechy. Oczywiście nie biorę pod uwagę wód komercyjnych, chociaż i tam do niedawna, było o wiele gorzej, bo po prostu nie było takich ryb. Mojemu koledze, testerowi firmy Natural Bait, Dariuszowi Bużdygan udało się złowić ogromnego lustrzenia o masie 23,5 kg z całkowicie dzikiej wody .Wielkie gratulacje Daro!!! a zarazem cieszy fakt że mało bo mało, ale są takie ryby w naszych wodach w Polsce. Oddaję głos Darkowi prosząc aby opowiedział o tym szczęśliwym dla niego dniu.
Darek Bużdygan. Cześć Paweł ! Zasiadka na której złowiłem tego karpia na początku była bardzo nie udana. Po dwóch zerwanych rybach w miejscu w którym łowiłem nie miałem brania przez następne dwie doby. Praktycznie na sam koniec zasiadki udało się wyjąć tego kolosa. Oczywiście radość była ogromna !
Paweł. A powiedz nam na co wziął i jak przygotowałeś łowisko.
Darek. Jak wiesz kulki robię sam na komponentach firmy Natural Bait z wieloma dodatkami. Już od dosyć dawna tworzę nowy miks którego wciąż ulepszam i mocno testuję, teraz już wiem że jest gotowy. Nazwałem mix natural blend, kulki z tego mixu również będą się nazywać natural blend. Nazwa pochodzi od bazy mixu, który głównie składa się z naturalnych mieszanek wielu rodzajów ziaren, nasion i protein. Połączenie naturalnych mieszanek z mączkami ze squida, kryla, GLM, extraktu wątroby czy krewetki dały niesamowite efekty. Wiem na pewno że kulki bardzo przypadły do gustu karpiom, świadczy o tym wiele udanych zasiadek ,na których testowaliśmy natural blend, w tym również mój rekord 23, 5 kg. Myślę że za niedługo natural blend pojawi się w nowej ofercie firmy Natural Bait. Łowisko nęciłem wielkimi kulami natural blend o średnicy 0,24 po dwa kilo pod zestaw co cztery dni. Na włosa zakładałem tę samą kulę którą nęciłem łowisko, krótko przed wywózką zestawów zadipowałem kule w dipie squide & octopus a drugi krewetka firmy Natural Bait. Dokładny opis z tej zasiadki znajdziecie w nowym karp maxie.
Paweł. Super jeszcze raz gratuluję pięknej ryby !

 


4
Oceń
(28 głosów)

 

Wielki lustrzeń z dzikiej wody - opinie i komentarze

u?ytkownik94767u?ytkownik94767
0
Ogromny okaz karpia jak na nasze Polskie warunki. W dodatku z dzikiej wody? Jestem bardzo ciekawy oczywiscie jeśli nie jest to owiane tajemnicą, co to za dzika woda? Jak się nazywa zbiornik?
(2011-11-17 19:27)
roman55roman55
0
Gratulacje karpik ogromny. (2012-12-30 07:35)
dunster35dunster35
0
Nie zgadzam się on nie był wielki tylko ogromny!!!!:) Oczywiście 5:) (2013-06-30 19:15)

skomentuj ten artykuł