Wieści z areny ogólnopolskiej II

/ 3 komentarzy / 25 zdjęć


W dniu 29.05.2016 sześciu zawodników z naszego koła wzięło udział w otwartych zawodach Mazovia Fishing Cup na łowisku Wodna Osada pod Warszawą.Michał Jaworski ,Marcin Smulik,Mariusz Milczarek ,Krzysztof Piłat ,Dariusz Szewczyk i ja postanowiliśmy zaliczyć te zawody troszkę z ciekawości ,troszkę z chęci rywalizacji i poniekąd zobligowani rewizytą z "Małej Czapy" na której byli koledzy z Mazovia Fishig Team.

Rywalizacja zapowiadała się bardzo ciekawie nawet wśród naszego grona, bowiem każdy z nas był na tym łowisku po raz pierwszy .

Przechodząc do sedna sprawy najlepiej z nas i wszystkich startujących połowił Michał Jaworski ,połowił to delikatnie powiedziane jego 60kg ,zdeklasowało wszystkich .Michał złowił chyba wszystkie gatunki ryb jakie były w stawie ,a przynajmniej te co nas interesowały:


Największa ryba zawodów karp ponad 9 kg


Drugą jedynkę sektorową wywalczył Mariusz Milczarek 12.080kg


Marcin Smulik stracił miejsce na podium razem ze spiętym amurem ,dwa wyjął ,jednego pomógł mu spiąć zawodnik z sąsiedniego stanowiska.(10.800kg)


Dariusz wylosował stanowisko w najmniej rybnym sektorze ,pech sprawił że amur nie dosyć że uciekł mu z podbieraka to jeszcze złamał szczytówkę wędki .Ale jak to się mówi na zerwane nie gramy.

Ja najbardziej zbity przez Michała (stanowisko obok)z wynikiem 25.200 kg osiągnąłem drugi wynik zawodów ,ale przy podziale na sektory starczyło na piąte miejsce.


Krzysztofa los posadził niedaleko mnie i Michała z 6.650 kg zajął 3 miejsce w sektorze.


Generalnie na sześciu wykręciliśmy dwie jedynki sektorowe ,dwie dwójki ,trójkę i Darka zero .Darek miał karasia ale wypuścił przed ważeniem ,nie wiem kto Go tego nauczył ,na pewno nikt z nas.

W czasie sześciu godzin, na jedną wędkę 25 zawodników złowiło ponad 200 kg.ryb z tego nasza piątka 115 kg.

Po zawodach poczęstunek i dekoracja najlepszych ,w tej części klub MFT wypadł również wyśmienicie, aż się nie chciało odjeżdżać .


Tą drogą również dziękuje kolegom z Mazovia Fishing Team za zaproszenie i mile spędzony czas .Obiecuje że na następne Wasze zawody znów chętnie zajrzymy . 


4.5
Oceń
(4 głosów)

 

Wieści z areny ogólnopolskiej II - opinie i komentarze

Lovelas007Lovelas007
+1
Oby więcej takich zawodów . Wielki plus dla organizatorów :) (2016-06-06 22:24)
Tyka74Tyka74
+1
Zawody super i oczywiscie poczestunek po zawodach byl wysmienity.Brawo dla organizatorow ...Czekamy a nastepne zawody..;] (2016-06-07 16:11)
piotr 0206piotr 0206
0
Piękne okazy.Szkoda że na wodach PZW takie należą do rzadkości.Gratulacje dla zwycięzców. (2016-07-05 10:07)

skomentuj ten artykuł