Wieści z Mistrzostw Okręgu PZW Sieradz 2016

/ 5 zdjęć


W dniach 18-19 czerwca na zbiorniku w Leźnicy odbyły się zawody o Mistrzostwo Okręgu PZW Sieradz 2016 w kat. Kobiet, Kadet, Junior i Młodzież.


Koło Nasze reprezentowane było w dwóch kategoriach przez kol. Zuzanne Wire w kat. Kadet oraz kol. Huberta Joachimiaka w kat. Junior. 

Zawodnicy Nasi dzielnie walczyli do ostatniego sygnału o każdą rybkę.

Kol. Zuzanna ostatecznie zajęła 11 miejsce, niestety brak szczęścia w losowaniu, który dawał jej stanowiska z mniejszą ilością ryb i nie ułatwiał wędkowania tej niesamowicie zmotywowanej małej wędkarce.

Kol. Hubert ostatecznie zajął 2 miejsce zostając I V-ce Mistrzem Okręgu PZW Sieradz w kat. Junior (5 pkt sektorowych, suma wagi 5 920g). Mistrz Okręgu również miał 5 pkt sektorowych ale lepszą wagę przez co o niecały kilogram wygrał z Naszym zawodnikiem. 


Pełne wyniki Mistrzostw Okręgu PZW Sieradz 2016 kat. Kobieta, Kadet, Junior, Młodzież


12 czerwca zakończył się cykl zawodów wyłaniających Mistrza Okręgu PZW Sieradz 2016 w kat. Senior. Nasze Koło reprezentowane było na początku cyklu przez dwóch zawodników ale ostatecznie został tylko jeden - kol. Mateusz Gwizdała, który ukończył rywalizację na 12 miejscu.


Pełne wyniki Mistrzostw Okręgu PZW Sieradz 2016 kat. Senior


Zarząd Koła dziękuje zawodnikom za reprezentowanie godne reprezentowanie Koła oraz życzy samych sukcesów.

 

 


1
Oceń
(1 głosów)

 

Dokumenty (2)Wieści z Mistrzostw Okręgu PZW Sieradz 2016 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł