Wild Fish Stories - Swedish Tragedy

/ 2 komentarzy

Szwedzkie szkiery. Dzikie wyspy, skały, zero piaszczystych plaż i krystalicznie czysta woda. Aż trudno uwierzyć, że to Morze Bałtyckie. A jednak! Druga strona Bałtyku w żadnym stopniu nie przypomina naszego Polskiego wybrzeża. Tym razem postawiliśmy na vlog! Plan na wyprawę zakładał spędzenie 3 nocy na bezludnych wyspach, poznanie tamtejszej wody, namierzenie drapieżników, systematyczne łowienie i klasyczne wyluzowanie się nad wodą. Z nami nasz bardzo dobry znajomy, Piotrek Okoński. Dajcie znać czy taka forma relacji z krótkich wypraw Wam odpowiada. Enjoy!

 

 


4.3
Oceń
(8 głosów)

 

Wild Fish Stories - Swedish Tragedy - opinie i komentarze

Jakub WośJakub Woś
0
Film jak zwykle świetny, jedyne co mnie trochę zaniepokoiło to chwyt szczupaka tzw uchwyt śmierci czyli trzymanie szczupaka w pozycji pionowej. W środowisku naturalnym nie często występują w takiej pozycji. Zdarza się, ze uszkodzeniu ulegają kręgi jak i mięśnie. (2018-12-04 18:20)
Wild Fish StoriesWild Fish Stories
+2
Ok, zgodzimy się, że pionowe trzymanie szczupaka w pozycji pionowej nie jest najlepszym sposobem trzymania ryby po wyjęciu z wody ale nazwanie tego "uchwytem śmierci" to lekka przesada. Dużo bardziej szkodliwe jest poziome trzymanie szczupaka i wpychanie mu ręki w brzuch bo naciska na organy wewnętrzne. Reasumując, nie ma prawidłowego "trzymania ryby". Ryba poza swoim środowiskiem naturalnym powinny być jak najkrócej i wrócić do wody w jak najlepszym stanie Pozdrawiamy (2018-12-05 12:10)

skomentuj ten artykuł