Wiosenne płocie na feeder

/ 9 zdjęć


Ostatnie dni dość mocno zachęcały do spędzenia wolnego czasu nad wodą.
Wybrałem się na zbiornik zaporowy PZW (NO KILL) niedaleko miejscowości Rogów tego dnia była wręcz przepiękna pogoda, słoneczna, a niebo bezchmurne
Zanętę przygotowałem wcześniej w domu. 
Podczas łowienia jedynie ją lekko dowilżyłem.
Tego dnia postanowiłem użyć zanęty MVDE Super Champion Roach  z ROBINSON LIQUID Hemp idealnie pasuje do połowu płoci.
Zanętę zrobiłem w proporcji Super Champion 1:2 ziemi bełchatowskiej do tego dodałem garść chleba flou ( czerwony , żółty )
Super Champion Roach moja opinia - zanęta do połowu płoci oraz innych niewielkich ryb dobrze pracująca jej frakcja jest drobna widoczne są również większe frakcje ziaren konopi które dają całej mieszance mocny aromatyczny zapach, a słonawy posmak zanęty skutecznie sprawdza się w okresie wczesnowiosennym po pierwszym teście tej mieszanki mogę stwierdzić, że jest to obecnie mój magnes na płocie.
Po rozłożeniu stanowiska zabrałem się od razu za wędkowanie bez wstępnego nęcenia bez przecierania zanęty przez sito z początku brań niewiele z czasem ryby się pojawiły brały regularnie po za jedną dłuższą przerwą może i ryby nie były rekordowe, ale nie na takie się nastawiałem.
Sama rozmaitość gatunkowa dawała masę frajdy i radości nie mogę również nie wspomnieć o dość przyjemnym bonusie w postaci okonia oraz ślicznego jazia. Wypad uważam za mega udany.

 


3.9
Oceń
(8 głosów)

 

Wiosenne płocie na feeder - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł