Wiosenne porządki. Chorzewa 19 marca 2022 r.

/ 13 zdjęć


W sobotę 19 marca br. Zarząd PZW Koła Lin w Jędrzejowie zorganizował sprzątanie zbiorników Chorzewa. O godzinie 14:30 stawili się członkowie zarządu oraz chętni do pomocy wędkarze, w sumie 18 osób. Zebrano pięć worków śmieci, wyrównano kretowiska oraz przygotowano stanowiska wędkarskie na zbiorniku małym. Prace te obejmowały odsłonięcie płyt i koszenie trawy. Bardzo nas cieszy, z roku na rok jest coraz mniej śmieci. Świadczy to, o tym, że wędkarze dbają o nie tylko o środowisko ale też i o komfort spędzenia czasu wolnego nad wodą.
Na pochwałę zasługują dwaj młodzi adepci wędkarstwa Karol Rychter i Igor Matuszewski, którzy z dużym zaangażowaniem pomagali w pracach starszym wędkarzom. Podziękowania należą się też wędkarzom, którzy odpowiedzieli na apel zarządu i pomogli w pracach: Sebastian Chudzik, Adrian Sygut, Dariusz Gwiazda, Krystyn Toczyłowski, Sebastian Kawczyński, Jan Szczygieł.
W pracach udział wzięli członkowie zarządu: Piotr Żal, Mirosław Czajor, Jarosław Równicki, Rafał Zaczkowski, Robert Rokicki, Piotr Frankowski, Adrian Cichoń, Robert Czajor, Rafał Matuszewski, Dariusz Godek.
 
Wszystkim jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękujemy.
 

 


3.8
Oceń
(4 głosów)

 

Wiosenne porządki. Chorzewa 19 marca 2022 r. - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł