Wiosenne prace porządkowe na łowisku Józefin.


W dniu 15 kwietnia przeprowadzono wiosenne prace porządkowe na łowisku Józefin. Zostały uprzątnięte brzegi zbiornika ze śmieci, które z przykrością trzeba stwierdzić w większości pozostawione zostały przez wędkarzy. Z tak małego zbiornika zebraliśmy dziewięć dużych worków nieczystości. W tym miejscu trzeba przypomnieć kolegom, że stanowisko które zajmujemy w promieniu pięciu metrów musi być czyste i w czasie kontroli Strażnicy będą na to zwracali uwagę. A jeśli już nie chcemy zabrać po sobie śmieci to można je umieścić w koszach, które są na groblach zbiornika.
Myśl przewodnia: BĄDŹ WĘDKARZEM NIE ŚMIECIARZEM.
Zostały również wyczyszczone urządzenia spiętrzające wodę na zbiorniku co w tej chwili zapewnia swobodny przepływ wody przez zbiornik. Ponadto usunięto z brzegów zbędne połamane gałęzie, które w niektórych miejscach uniemożliwiały swobodny dostęp do brzegu lub zagrażały bezpieczeństwu wędkujących. Chcemy też przypomnieć, że obowiązuje całkowity zakaz wjazdu na groble zbiornika.
Po zakończeniu prac ognisko i pieczona kiełbaska.
W imieniu Zarządu Koła pragnę podziękować wszystkim, którzy poświęcili swój czas i włożyli dużo pracy aby każdy kto tu przyjedzie będzie wędkował i odpoczywał z przyjemnością.

 


4.3
Oceń
(6 głosów)

 

Wiosenne prace porządkowe na łowisku Józefin. - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł