Wiosenny konkurs dla użytkowników grupy Robinson!

/ 6 komentarzy / 2 zdjęć


Za oknami coraz cieplej, a nad wodą coraz więcej wędkarzy spragnionych wiosennych doznań. To świetna pora na wiosenny konkurs związany z wiosennymi metodami wędkarskimi. Aby wziąć w nim udział, wystarczy w kilku zdaniach opisać własny sposób na udane wiosenne połowy dowolną metodą, z użycie sprzętu firmy Robinson. Może to być krótki opis zestawu, lub zanęty lub jeszcze coś innego. Liczymy na waszą pomysłowość i kreatywność. 

Jeśli jesteś fanem sprzętu wędkarskiego firmy Robinson, a nie przystąpiłeś jeszcze do grupy, możesz to zrobić teraz!  Kliknij -> Dołącz do nas 

Aby wziąć w nim udział, wystarczy w kilku zdaniach opisać własny sposób na udane wiosenne połowy dowolną metodą, z użycie sprzętu firmy Robinson  i umieścić tekst w poście na forum w specjalnie utworzonym do tego temacie.   link ---> https://forum.wedkuje.pl/f,wiosenny-konkurs-dla-uzytkownikow-grupy-robinson,815628,0.html


I miejsce - kołowrotek Long Cast FD + pudełko wędkarskie Robinson 

Wyjątkowo elegancki kołowrotek o nowoczesnej konstrukcji z charakterystycznym małym i wąskim korpusem typu slim body. Kosz o dużej średnicy z płytką metalową szpulą pozwalającą na dalekie rzuty. Na wewnętrznej stronie kosza zainstalowane są szczoteczki zabezpieczające żyłkę przed wkręcaniem się pod kabłąk. Szpula o zwiększonej średnicy zapewnia bardzo duży nawój żyłki za jednym obrotem korbki. Krótka, mocna grafitowa rączka zakończona jest uchwytem dobrze leżącym w ręku. Trzy wielkości tego kołowrotka sprawiają, że można wybrać odpowiedni model do lekkiego, średniego lub cięższego spinningu czy gruntu.

II miejsce - kołowrotek Robinson Chester Match 306 + pudełko wędkarskie Robinson


Robinson Chester Match to wysokiej klasy kołowrotek matchowy, z klasyczną aluminiową match-ową szpulą oraz charakterystyczną match-ową korbką. Chester Match stworzony jest według standardu RRT – z najlepszej jakości materiałów i komponentów. Wszystkie mechanizmy spasowane są z najwyższą dokładnością eliminując luz, dzięki czemu kołowrotek pracuje bardzo płynnie. Niezwykle precyzyjny hamulec pozwala na łowienie z użyciem nawet najcieńszych żyłek.

III miejsce - Dwa pudełka wędkarskie Robinson 

Regulamin:

1. Aby wziąć w nim udział, wystarczy w kilku zdaniach opisać własny sposób na udane wiosenne połowy dowolną metodą, z użycie sprzętu firmy Robinson  i umieścić tekst w poście na forum w specjalnie utworzonym do tego temacie, najpóźniej do 1 kwietnia.

2. Tekst należy umieścić w wątku konkursowym widocznym w grupie Robinson na wedkuje.pl.

3. Jeden autor ma możliwość dodania tylko jednego tekstu.

4. Zwycięzcy zrzekają się praw do swoich prac na rzecz firmy Robinson

5. Ogłoszenie wyników nastąpi 3 kwietnia.

Zapraszamy do zabawy!

 


4.7
Oceń
(15 głosów)

 

Wiosenny konkurs dla użytkowników grupy Robinson! - opinie i komentarze

Artur z KetrzynaArtur z Ketrzyna
0
Fajny konkurs. A ten kołowrotek kusi by wziąć w nim udział. (2015-03-14 11:10)
pawelddpaweldd
0
No nie wiem jak ten kręciło cie kusi to masz dziwny gust. Przecież to jest zwykły plastikowe badziewie za niecałe 100zł. Z doświadczenia wiem że takie kręciołki mają słabe przekładnie itp. A ich żywotność przy ciężkim gruncie nie przekroczy jednego sezonu. Z tych nagród to szczerze wolał bym wygrać te dwa pudełka hihihihihi ;) (2015-03-14 17:54)
SuperGroverSuperGrover
0
hihihihihi to gimnazjalistka robi :) (2015-03-15 18:57)
pawelddpaweldd
0
No to może być hahahah, a gimnazjalistki w obecnych czasach to nie powiem co robi i jakie dźwięki wydają ;) (2015-03-15 20:37)
nizgornizgor
0
Pierwszy kołowrotek mam i szczerze to nadaje się do spławika i lekkiego spinningu. Drugi to typowa maszynka do spławika. (2015-03-15 22:47)
użytkownik102837użytkownik102837
0
Oooo dzisiaj już trzeci ale szybko czas leci ;) (2015-04-03 20:19)

skomentuj ten artykuł