Składki na rok 2022 w Kole nr. 109 Kutno

/ 6 zdjęć


Ok. 20 grudnia będzie można opłacić składki członkowskie PZW i wnieść składki na ochronę i zagospodarowanie wód umożliwiające wędkowanie w roku 2022 na wodach użytkowanych przez Okręg Mazowiecki PZW. Koło umożliwia dokonanie tych opłat w następujących miejscach i określonym czasie u Skarbnik Koła:
1. Biuro Koła ul. Kilińskiego 1 pom. 7 w Kutnie w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w godz. 16.00 – 17.45 lub po uprzednim umówieniu się z Skarbnik Koła tel. 500 173 151
2. Sklep wędkarski „ARA” ul. Narutowicza 8 w Kutnie od poniedziałku do soboty w godz. pracy Skarbnik Koła
Wysokość opłat i ulg na stronie Okręgu Mazowieckiego PZW - https://ompzw.pl/składki
Szanowne Koleżanki i Koledzy przed opłaceniem pozwolenia na wędkowanie należy okazać się aktualną kartą wędkarską – jest to podyktowane komunikatem ZG PZW. Przedruk ze strony ZG PZW.
Ważność Karty wędkarskiej
Aktualności | 2018-11-29 | Publikujący: Zarząd Główny PZW
W związku z licznymi zapytaniami, kierowanymi do Zarządu Głównego PZW w sprawie ważności Karty wędkarskiej wyjaśniamy że, w świetle obowiązujących przepisów Karty wędkarskie wydane po dniu 31.01.1997 roku są obecnie obowiązującym dokumentem uprawniającym do uprawiania amatorskiego połowu ryb, dokumentem dożywotnim, nie wymagającym wymiany czy przedłużania. Wszystkie Karty wędkarskie wydane przed oznaczonym terminem utraciły swą ważność”.
Dokladna data rozpoczęcia wnoszenia składek uzależniona od terminu odbioru znaków z OM PZW zgodnie z wyznaczonym harmonogramem wydawania znaków.

 


4.3
Oceń
(3 głosów)

 

Składki na rok 2022 w Kole nr. 109 Kutno - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł