Woblery Holo Select Hiper Jerk


Holo Select Hiper Jerk - Woblery - Jaxon

To nowa seria woblerów Jaxona. Wszystkie modele reagują na poderwanie szczytówki zdecydowanym ruchem w bok od osi prowadzenia. Ściągamy je krótkimi skokami z przerwami trwającymi do dwóch sekund. W ofercie 3 rozmiary: 9;11 i 13 cm. To dobra przynęta na szczupaki i okonie oraz żerujące blisko powierzchni wody sandacze i sumy. Ceny od 17 zł. Teraz taniej !!

Jerkbaity Cormorana – Drewniana przynęta z ciekawie uformowaną głową. Wygląda wabiąco, pozwala na osiąganie dalekich rzutów, a dzięki unikatowej pracy jest bardzo skuteczna. Dwa różnokolorowe modele długości 9 i 11,5 cm. Krótsza wersja jest pływająca, dłuższa powoli tonie. Ceny od 47 zł. Mam nadzieję, że teraz możemy je kupić taniej.

Nowe Slidery i Skinnery

W sklepach już dostępne są holograficzne wersje tych przynęt. Lider jest bogatszy o dwa kolory. Zapoczątkowana przez Salmo holografia stanowi dokładnie odwzorowanie łusek na korpusie przynęty, które w połączeniu ze skutecznością Lidera i Skindera czynią je jeszcze bardziej wyrafinowanymi przynętami na duże drapieżniki. Wersja holograficzna przynęt dostępna jest tylko w rozmiarze 10 cm. Ceny: Lider – 33 zł, Skinder – 22 zł. Myślę, że rozmiary się zmieniły i ceny także.

Nowy Sweeper

Salmo Sweeper szybuje dalej niż inne glidery, a szerokie ślizgi przeplatane gwałtownymi skrętami są bardzo atrakcyjne dla drapieżników. Taka akcja możliwa jest dzięki unikatowemu kształtowi i dokładnemu wyważeniu korpusu przynęty. Sweeper dostępny jest w rozmiarze 17 cm i czterech kolorach: Real Pike (RPE), Hot Perch (HP), Clown Yellow Perch (CYP) oraz nowym Turquoise Shad (TS). Cena 35 zł. Teraz taniej.

Salmo Hornet, dostępny w 5 rozmiarach, 3 wersjach pływalności i 15 kolorach, jakiś czas temu wzbogacił się o kolor BE[Beetle], który doskonałe sprawdził się w modelu Salmo Butcher. Wszystko wskazuje na to, że stanie się nieocenionym narzędziem w rękach każdego spinningisty.

 


2.4
Oceń
(14 głosów)

 

Ocena sprzętu (ocen: 0)
Woblery Holo Select Hiper Jerk - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł