Woblery self made

/ 2 komentarzy / 3 zdjęć


witam !
tak sobie dłubałem i dłubałem aż dorobiłem sie własnej grupy wobków są to jedne z pierwszych modeli na pierwszej wyprawie i ustawieniach woblerów udał mi sie na jednego z nich wycholować 2 szczupaki ,dwa pobicia i jeden nieudany chol całkiem ładnej sztuki ale nie udało mi się jej wycholować ,szczupak według mnie im starszy tym chytrzejszy a chol bardziej ekscytujący .niebawem nowe modele póki co stare .
pozdrawiam!

 


2
Oceń
(1 głosów)

 

Ocena sprzętu (ocen: 0)
Woblery self made - opinie i komentarze

GrzesQGrzesQ
0
Witojcie Mistrzu. Wciąż czekam na możliwość kupna tych smacznych kąsków szczupakowych. Ciekawe wzornictwo jeszcze ciekaw jestem ich pracy pod wodą. Pozdro...
(2011-12-14 10:52)
szczupak203szczupak203
0
a witka! niestety co do kupna to raczej pewniaki u Marka hehe ja to dopiero zacząłem przygode z robieniem woblerów,robie każdy wobler nie z matrycy hurtowo lecz rzezbie w balsie wiec zawsze sie troche różnia wielkością kształtem i obciążeniem,no i wiadomo malunkiem,uwielbiam te część twórczą gdyż mogę się wykazać moją drugą pasją jaką jest malowanie.ale nie widze żadnej przeszkody w wspólnym wypadzie gdzieś nad wodą i obczajeniu każdego z moich woblerów.sądze że zdanie mistrza na pewno wpłynie na dalsze modele. pozdro man! (2012-02-18 16:38)

skomentuj ten artykuł