Zaloguj się do konta

Worek karpiowy Traper Ekspert

Worek karpiowy Traper Ekspert
Worek karpiowy, siatki do przetrzymywania i ważenia złowionych, ryb to jedne z wielu nazw sprzętu, który ma za zadanie usprawnić proces obchodzenia się ze złowioną rybą. Z pomocą wyboru tego sprzętu przyszedł mi niezawodny w tej kwestii właściciel Centrum Wędkarskiego Swarzędz.
Do jednoznacznego wyboru tego sprzętu skłoniła mnie dobra jakość materiału z którego jest ona wykonana, dobre wykończenie elementów oraz niezawodność solidnych zamków bocznych. Siatka wykonana jest z miękkiego dakronu, łatwego w utrzymaniu czystości. Zewnętrzne elementy wzmocnione zostały parcianymi pasami. Na uwagę zasługuje zastosowana na bokach i w części dolnej siateczka, umożliwiająca szybkie zanurzenie siatki z rybą lub wypuszczenie wody przed przystąpieniem do ważenia ryby. Pływaki znajdujące się po oby stronach górnych uchwytów zapewniają pływalność siatki i tym samym ułatwiają wypuszczenie złowionej ryby. Pręty usztywniające znajdujące się w kieszeniach pływaków składane są na dwie części, co z kolei umożliwia szybkie złożenie siatki do transportu.
Siatka po rozłożeniu posiada wymiary 120x60cm, po złożeniu 60x60cm,
a cena wynosi tylko 82 PLN. Dodatkowo po zrolowaniu siatkę przechowujemy
w specjalnym pokrowcu.

Opinie (1)

marek-debicki

Kolego Karolu! Zerknij proszę na dwa ostatnie zdjęcia , a może zrozumiesz ideęzastosowania tego urządzenia. [2013-01-25 22:37]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej