World Predator Classic - podsumowanie


Zakończyły się jedne z bardziej prestiżowych zawodów wędkarskich na świecie, a na pewno na naszej części kontynentu. Do walki o najlepszy wynik stanęło ponad 50 drużyn. Celem głównym było złowienie tylu ryb aby ich suma dawała możliwie największą długość, przy czym, pod uwagę brane były tylko 3 rybki z danego gatunku - po 3 sandacze i okonie oraz tylko jeden szczupak. Aby ominąć "fart początkującego" zawody zaplanowano na 3 dni z rzędu. Podczas pierwszego dnia podium zmieniało się dość dynamicznie natomiast już pod koniec zawodów można było zauważyć które drużyny systematycznie pną się w górę ew. utrzymują pozycję. Polacy reprezentowani byli przez 4 drużyny. 

Najlepiej zaprezentował się zespół pod szyldem Normark Polska VMC w składzie  Rafał Wasik i Robert Taszarek osiągając 16 pozycję w klasyfikacji generalnej. Następne teamy to zespół  Slawek Czajkowski - Mariusz Troscianko na pozycji 29Team Dragon pozycja 32 w składzie  Tomasz Krysiak i Robert Policha oraz Panowie  David Zawrin i Mirosław Rusin na pozycji 38


Zawody wygrał plasując się na miejscu pierwszym team Rapala w składzie  Markku Tiusanen oraz Antti Anttila, który pokazał najwyższą klasę od pierwszych minut zmagań a następnie konsekwentnie parł do przodu do samego końca.


Gratulujemy zwycięzcom a w szczególności naszym rodzimym zespołom, które pokazały, że nie tylko w dziedzinie piłki nożnej ale również wędkarstwa nie mamy się czego wstydzić.


Do zobaczenia za rok.

 


4.3
Oceń
(6 głosów)

 

World Predator Classic - podsumowanie - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł