Wycieczka kola Alga Rychłowice nad Odrę

/ 1 komentarzy

W dniach 31.08 - 01.09.2013 r. wędkarze z koła PZW ALGA w Rychłocicach zorganizowali wyjazd nad rzekę Odrę do miejscowości Łany koło Wrocławia. Po przyjeździe nad wodę pogoda nie napawała optymizmem. Było dość duszno i zbierały się czarne chmury nad Wrocławiem. Na szczęście wiatr rozgonił czarne chmury i niebo się rozjaśniło. Jednak widok wody nie napawał optymizmem - woda była zielona, czyli tzw. " kwitnięcie ". 

Brań praktycznie zero. W nocy złowiono pojedyńcze egzemplarze małych sumików o długości około 30 cm, ale na szczęście noc była ciepła. Nad ranem zerwał się gwałtowny wiatr i zaczęło intensywnie padać. Około godziny 6 przestało padać i była nadzieja na brania. Jednak nic z tego. 

Wycieczka połączona była z zawodami wędkarskimi, których wynik przestawia się następująco: 


1 Miejsce - Gałek Andrzej - waga złowionych ryb - 2,00 kg

2 Miejsce - Nowak Marek - waga złowionych ryb - 1,71 kg 

3 Miejsce - Korczak Jarosław - waga złowionych ryb - 0,40 kg

 

Mimo kiepskich połowów, wędkarze byli zadowoleni z wycieczki i zgodnie stwierdzili, że za rok również trzeba taki wyjazd zorganizować. Być może będzie w niej uczestniczyło więcej wędkarzy niż w roku bieżącym. których udział wzięło 15. 

    

 


4.8
Oceń
(14 głosów)

 

Wycieczka kola Alga Rychłowice nad Odrę - opinie i komentarze

troctroc
0
       Czy jest coś piękniejszego niż integracja- wspólny wyjazd w celach turystyczno- towarzysko- wędkarskich? Pozdrawiam i ***** pozostawiam.
(2013-09-17 22:43)

skomentuj ten artykuł