Wspaniałe wędkarskie święto...

/ 3 komentarzy

24 Grudnia, Wigilia
W miłej rodzinnej atmosferze spożywając kolację wigilijną myślałem co dostanę pod choinkę...
Nie dałem rady zapanować nad myślami że może to być wszystko. Kończąc kolację spokojnie odszedłem od stołu idąc w stronę świerku na małej czarnej komódce. Szukałem długo małego upominku lecz...stało się!
Był tam "cukierek" z moim imieniem. Podbiegłem i złapałem go z wielką ostrożnością...lecz nie na długo, ponieważ odpakowałem go z wielkim zapałem w biegu w stronę kanapy.
Po maksymalnie szybkim odwinięciu "upominku" zdziwiłem się...bo była tam prenumerata magazynu "WW"" na 6 miesięcy.
Myślałem że to żart nie dowierzając samemu sobie !Po kolacji wyszedłem z domu z papierkiem w ręku lecz nagle ktoś krzyczy przez okno że to nie żart! Byłem więc zadowolony. Poszedłem do babci by złożyć jej serdeczne życzenia i podzielić się z nią opłatkiem.
patrząc w stronę choinki ujrzałem napis na pudełku [(pięknie ustrojonym zresztą)znowu z moim imieniem].
Otwierając go ujrzałem wędkę pod lodową Jaxon"a, zestaw mormyszek, żyłkę dragon millenium, kołowrotek Jaxon Lucky LS 100 oraz...kiwok i spławiczek, haczyki.
Byłem potwornie uszczęśliwiony i dlatego dziękowałem wszystkim ( aż dziwne ;) ). Wracając do domu w podskokach myślałem tylko kiedy ją wypróbuję i czy jeszcze kiedyś zasnę przez tą adrenalinę.
Minęły trzy dni a ja mam jeszcze problemy z zasypianiem przez myśli o roztapiającym się w całej Polsce lodzie...

 


4
Oceń
(2 głosów)

 

Ocena sprzętu (ocen: 0)
Wspaniałe wędkarskie święto... - opinie i komentarze

mateusio1981mateusio1981
0
Ruch Palikota spożywa kolację wigilijną ? Towarzyszu, przecież wasi liderzy gardzą świętami http://www.youtube.com/watch?v=1gZCKkDs_Go No chyba, że jadłeś pierniczki w kształcie rybek Darwina ? (2012-12-29 15:27)
rysiek38rysiek38
0
Ja bym się chyba rozkleił bo nie ma nic lepszego na święta od trafionego i niespodziewanego prezentu
(2012-12-30 21:10)
RuchPalikota2RuchPalikota2
0
Kolego mateusio1981--- Ja mam tylko taki login ...nie lubię polityki ani Ruchu Palikota ale login był łatwy do zapamiętania więc sobie taki wybrałem :) (2013-01-06 09:58)

skomentuj ten artykuł