Zaloguj się do konta

Wspaniałe wędkarskie święto...

24 Grudnia, Wigilia
W miłej rodzinnej atmosferze spożywając kolację wigilijną myślałem co dostanę pod choinkę...
Nie dałem rady zapanować nad myślami że może to być wszystko. Kończąc kolację spokojnie odszedłem od stołu idąc w stronę świerku na małej czarnej komódce. Szukałem długo małego upominku lecz...stało się!
Był tam "cukierek" z moim imieniem. Podbiegłem i złapałem go z wielką ostrożnością...lecz nie na długo, ponieważ odpakowałem go z wielkim zapałem w biegu w stronę kanapy.
Po maksymalnie szybkim odwinięciu "upominku" zdziwiłem się...bo była tam prenumerata magazynu "WW"" na 6 miesięcy.
Myślałem że to żart nie dowierzając samemu sobie !Po kolacji wyszedłem z domu z papierkiem w ręku lecz nagle ktoś krzyczy przez okno że to nie żart! Byłem więc zadowolony. Poszedłem do babci by złożyć jej serdeczne życzenia i podzielić się z nią opłatkiem.
patrząc w stronę choinki ujrzałem napis na pudełku [(pięknie ustrojonym zresztą)znowu z moim imieniem].
Otwierając go ujrzałem wędkę pod lodową Jaxon"a, zestaw mormyszek, żyłkę dragon millenium, kołowrotek Jaxon Lucky LS 100 oraz...kiwok i spławiczek, haczyki.
Byłem potwornie uszczęśliwiony i dlatego dziękowałem wszystkim ( aż dziwne ;) ). Wracając do domu w podskokach myślałem tylko kiedy ją wypróbuję i czy jeszcze kiedyś zasnę przez tą adrenalinę.
Minęły trzy dni a ja mam jeszcze problemy z zasypianiem przez myśli o roztapiającym się w całej Polsce lodzie...

Opinie (3)

mateusio1981

Ruch Palikota spożywa kolację wigilijną ? Towarzyszu, przecież wasi liderzy gardzą świętami http://www.youtube.com/watch?v=1gZCKkDs_Go No chyba, że jadłeś pierniczki w kształcie rybek Darwina ? [2012-12-29 15:27]

rysiek38

Ja bym się chyba rozkleił bo nie ma nic lepszego na święta od trafionego i niespodziewanego prezentu [2012-12-30 21:10]

RuchPalikota2

Kolego mateusio1981--- Ja mam tylko taki login ...nie lubię polityki ani Ruchu Palikota ale login był łatwy do zapamiętania więc sobie taki wybrałem :) [2013-01-06 09:58]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej