Wspólny patrol społecznej straży rybackiej i policji

/ 4 komentarzy / 6 zdjęć


NAd zalewem wolbromskim została wprowadzona akcja bezpieczne wakacje mające podnieść bezpieczeństwo nad zalewem wolbromski i wodami naszej gminy .Propozycja wspólnych patroli została zainicjowana przez komendę Policji w Wolbrom. Pomysł połączenia patrolu policyjnego i Społecznej Straży Rybackiej jest bardzo dobry i na pewno przyniesie pożądane efekty , my jako strażnicy zyskujemy wsparcie prawne i ochronę co w dzisiejszych czasach jest ważne .Patrol trwał około godziny zostali skontrolowani wszyscy wędkarze nad zalewem nieprawidłowości nie stwierdzono .Podczas patrolu stwierdziliśmy że akcja wspólnych patroli będzie kontynuowana dzięki życzliwości lokalnej Policji za co serdecznie dziękuje podziękowania należą sie też naszym strażnikom którzy społecznie kontrolują nasze wody i pracują nad tym, żeby nasze wody były czyste i rybne .;
Miałby tu prośbę do sądów koleżeńskich o surowsze karanie wykroczeń wykrytych przez strażników wykroczeń

 


4.3
Oceń
(25 głosów)

 

Wspólny patrol społecznej straży rybackiej i policji - opinie i komentarze

hubihubi
0
Koledzy i tak trzymać tak powinno być tylko propagować takie wypady i wspólne kontrole i oby takich akcji było dużo pozdrawiam i daje 5. (2009-08-21 21:13)
dany21dany21
0
Bardzo popieram takie akcje, oby więcej takich. Na wszystkich wodach policja powinna pomagać strażnikom. Wieści o takich patrolach szybko się rozchodzą i na pewno przyniosą efekty. (2009-08-23 14:48)
u?ytkownik24055u?ytkownik24055
0
cieszy mnie widok strazy rybackiej i policji odemnie10 bym był więcej zadowolony gdybym zobaczył zdjęcia robione z nocnego sprawdzania wtedy kłusownicy mają pole do popisu poozdrawiam straż rybacką i policję ze wspulnej akcji szacunek (2009-09-30 19:05)
dudi 1dudi 1
0
prace nad nocnymi kontrolami trwają ale to nie takie proste , pisma do komendanta Wolbromskiej zostały wysłane i liczymy na pozytywne rozpatrzenie naszej prośby (2009-10-27 12:07)

skomentuj ten artykuł