Wybierasz się na wyprawę wędkarską, pomyśl o noclegu!


SZCZECIN – JEZIORO DĄBIE

Polska słynie z malowniczych jezior i rzek, w których wędkarze mogą oddać się swojej pasji. Wybierając się na kilkudniowy wypad wędkarski warto zarezerwować nocleg w hotelu, który znajduje się niedaleko miejsca połowów. Grupa Hoteli WAM Ci w tym pomoże. To sieć hotelowa, która posiada obiekty w całej Polsce. Hel, Wejherowo, Szczecin, Poznań, Toruń i Warszawa – to tylko niektóre miejsca, w których znaleźć można nocleg. 

Wędkarzy szczególnie zachęcamy do odwiedzenia Szczecina, którego okolica  uznawana jest za jeden z najlepszych regionów dla sympatyków tego hobby. Tutaj można wybrać się nad Zalew Szczeciński, czy też nad Jezioro Dąbie, licząc na udane połowy takich ryb jak okoń lub leszcz. Jezioro Dąbie jest czwartym co do wielkości jeziorem w Polsce (o powierzchni blisko 60 kilometrów kwadratowych) oraz  wielkim łowiskiem i rajem dla rybaków. Jedynie 20 minut drogi samochodem od tego jeziora znajdują się hotele Rycerski i Kapitan, które są idealnym miejscem na wypoczynek po aktywnym dniu. Hotele te należą do Grupy Hoteli WAM, która oferuje przestronne, komfortowe pokoje wyposażone w bezprzewodowy internet i telewizję satelitarną. 

Hotel Rycerski może podzielić się bogatą ofertą polskich specjałów oraz sauną, w której wieczorne odprężenie będzie kwintesencją dnia.

HEL – POŁOWY NA PEŁNYM MORZU

Wymarzonym miejscem dla wędkarzy jest również miasto Hel, gdzie można wybrać się w okolice portu rybackiego, portu jachtowego z nowoczesną mariną, czy też przespacerować się deptakiem miasta.

Nocleg zapewnia obiekt hotelowy Cassubia, który dla spragnionych wyzwań organizuje wędkowanie na pełnym morzu. Połowy te pozwolą na przeżycie niezapomnianych wrażeń! Poranna wyprawa kutrem na otwarte morze, dzień spędzony na wyławianiu wspaniałych okazów ryb to tylko niektóre atrakcje… Oferta Cassubii skierowana jest również dla sympatyków nurkowania. W obiekcie znajduje się miejsce do suszenia i przechowywania sprzętu nurkowego oraz sprzęt do napełniania butli nurkowych. 

WEJHEROWO – JEZIORO ŻARNOWIECKIE, JEZIORO DOBRE, JEZIORO ORLE

Miłośnicy wędkarstwa z Helu mogą wybrać się również nad Jezioro Żarnowieckie, w którym można złowić niesamowite okazy szczupaka, okonia, leszcza, a nawet suma. Nieopodal znajdują się również inne jeziora warte uwagi np. Jezioro Orle, czy też Jezioro Dobre. W okolicy jezior znajduje się Hotel Bliza. Jest to idealne miejsce dla osób szukających relaksu, gdyż okalające miasto lasy oraz tereny rekreacyjne są wprost stworzone dla pieszych wędrówek. 

DOLNY ŚLĄSK – SUCHA – JEZIORO LEŚNIAŃSKIE

Na południowym zachodzie Polski znajduje się jedno z mało znanych jezior - Jezioro Leśniańskie. Tutaj można złowić ryby takie jak sandacze, szczupaki czy okonie. Wędkując można zwrócić uwagę na rozpościerający się widok - magiczne miejsce, jakim jest Zamek Czocha. Osoby lubiące historię zapraszamy do odkrywania pełnej tajemnic i atrakcji twierdzy. To tu podczas zwiedzania można odkryć tajne przejścia i zakamarki, a nocą na swojej drodze spotkać ducha Białej Damy. 

To tylko niektóre miejsca, do których odwiedzenia zachęcamy. 

Więcej informacji o naszej sieci znaleźć można na stronie www.hotelewam.pl

Grupa Hoteli WAM

ul. św. Gertrudy 26-29

31-048 Kraków

Tel.: 12 618 40 32

Rezerwuj w dobrej cenie na www.hotelewam.pl

/Tekst sponsorowany przez Grupa Hoteli WAM/

 


4.6
Oceń
(9 głosów)