Wybory w Kole PZW "Okoń" Goleniów

/ 10 zdjęć


W dniu 05.02.2017 roku w Sali Konferencyjnej miejscowego Urzędu Gminy i Miasta odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Koła Nr 14 „Okoń” w Goleniowie. Zgodnie z przedstawionym wcześniej porządkiem uczestnicy Walnego Zgromadzenia zostali między innymi zapoznani ze sprawozdaniami Zarządu Koła, Komisji Rewizyjnej, Sądu Koleżeńskiego i Komendanta Społecznej Straży Rybackiej powiatu goleniowskiego. W zebraniu uczestniczył Prezes Zarządu Okręgu PZW w Szczecinie Grzegorz Rogalewicz, który przekazał zebranym wiele istotnych informacji związanych z obecnym i przyszłym funkcjonowaniem PZW w naszym Okręgu. Były również wyróżnienia i podziękowania. Członek Zarządu naszego Koła – Kapitan sportowy Daniel Pabich został odznaczony srebrną odznaką PZW, a Zdzisław Boba i Zdzisław Filipowicz otrzymali specjalne podziękowania od Komendanta SSR w związku z zakończeniem pracy strażników.

Walne Zgromadzenie członków Koła „Okoń” dokonało wyboru władz i organów Koła na najbliższą kadencję.

Prezesem Koła został ponownie Grzegorz Edelwajn, natomiast wiceprezesem Zdzisław Boba. Gospodarzem Koła jest Wiesław Bezulski. Nowymi członkami Zarządu Koła są Tadeusz Łunkiewicz, Krystian Miękus i Marcin Niepsuj.
W składzie Komisji Rewizyjnej i Sądu Koleżeńskiego nie dokonano żadnych zmian.
Szczegółowy wykaz aktualnych władz i organów Koła znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce „ Nasze Koło – Władze ”.

Ważnymi punktami Walnego Zgromadzenia były informacje i zatwierdzenie planu pracy oraz budżetu Koła na 2017 rok, a także wybór delegatów na Okręgowy Zjazd Delegatów w Szczecinie.

Na delegatów wybrano Grzegorza Edelwajna, Stanisława Praszczyka i Kazimierza Michalewicza.

Życzę wybranym władzom Koła „ Okoń ” trafnych decyzji i udanych działań, a wszystkim członkom dużo radości z wędkowania.

 


0
Oceń
(0 głosów)

 

Wybory w Kole PZW "Okoń" Goleniów - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł